به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 26 دی 1397

اردبیل میزبان 6 کبوتر خونین ‌بال گمنام است

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، زکیالله خوشبخت عصر امروز در جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در نمین اظهار کرد: همزمان با سالگرد رحلت نبی مکرم اسلام (ص) و امام دوم شیعیان حسنبن علی (ع) پیکر مطهر 6 شهید گمنام در شهرها و مناطق مختلف استان تشییع و به خاک سپرده میشود.

وی تصریح کرد: دو نفر از این شهدا در شهر آبیبیگلوی نمین، دو شهید دیگر در انگوت گرمی و دو نفر از شهدای ارزشمند دوران دفاع مقدس نیز در هشتجین خلخال تشییع و خاکسپاری میشود.

نماینده کمیته تحقیق و تفحص نیروهای مسلح در استان اردبیل با بیان اینکه پیکر مطهر این شهدا روز پنجشنبه وارد فرودگاه اردبیل شده و با استقبال رسمی و تشریفات خاص برنامههای متنوعی برگزار میشود، ادامه داد: این شهدا بعد از برگزاری برنامههای شبی با شهدا در مسجد سرچشمه و حسینیه ثارالله اردبیل همزمان با سالروز رحلت آخرین فرستاده حق نبی مکرم اسلام روز یکشنبه در شهرهای آبیبیگلو، انگوت و هشتجین تشییع شده است و با حضور خیل عظیم عاشقان اباعبدالله حسین (ع) و فرهنگ ایثار و شهادت تا معراج شهدا تشییع میشوند.

خوشبخت افزود: تاکنون در شهرهای مختلف استان اردبیل شاهد تشییع و خاکسپاری شهدای گمنامی بودیم که این دیار به وجود آنها افتخار کرده است و در هفته آینده نیز امیدواریم با حضور همه اقشار جامعه پیکر مطهر این شهدا که از مناطق عملیاتی مجنون و حاج عمران کشف شده، تشییع و به خاک سپرده شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس نیز از ساخت یادمان شهدای گمنام در استان اردبیل و در شهرهای میزبان این شهدا خبر داد.

علی واحد گفت: بیش از 500 میلیون تومان برای احداث یادمان در قبور مطهر 6 شهید والامقام در استان اختصاص یافته که یادمان شهدای گمنام نمین نیز در حال احداث و تکمیل است.

انتهای پیام/62003/ز30

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 24-09-1393, 20:17

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی