به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 29 خرداد 1398

نوسانات برق عامل اختلال در فرستنده دیجیتال کوه سیاه

به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، سید کرامتالله کریمی عصر امروز در نشست بررسی پروژههای عمرانی شهرستان کهگیلویه که در محل دفتر امور عمرانی استانداری برگزار شد، اظهار کرد: یکی از رویکردهای مؤثر استاندار کهگیلویه و بویراحمد تشکیل مداوم نشست بررسی پروژههای عمرانی شهرستانهای مختلف این استان است.

وی با اشاره به اینکه این نشستها موجب سرعتبخشی به پروژههای عمرانی شده است، ادامه داد: یکی دیگر از اثرات مهم این طرح ایجاد توازن در توسعه شهرستانهای مختلف است.

فرماندار کهگیلویه با اشاره به بروز مشکل در فرستنده دیجیتال کوه سیاه کهگیلویه، خاطرنشان کرد: این فرستنده با کمترین تغییرات آب و هوایی مختل میشود و همین موضوع موجب اعتراضات شدید اهالی این شهرستان نسبت به این موضوع شده است.

کریمی با اشاره به اینکه نوسانات برق اصلیترین عامل اختلال در این فرستنده دیجیتال است، از مسئولان صدا و سیمای استان کهگیلویه و بویراحمد خواست تا نسبت به برطرف کردن مشکلات فرستنده دیجیتال اقدامات لازم را انجام دهند.

* نوسانات برق عامل اختلال در فرستنده دیجیتال کوه سیاه

در ادامه این نشست علیرضا اشعه معاون فنی صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه بروز مشکلات در فرستنده دیجیتال کوه سیاه کهگیلویه به دلیل نوسانات برق است، بیان کرد: برق این فرستنده از خط چاروسا تأمین میشود که خود دچار مشکلات عدیدهای است.

معاون فنی صدا و سیمای کهگیلویه و بویراحمد تشریح کرد: تنها راه برطرف شدن مشکل فرستنده دیجیتال کوه سیاه، برطرف کردن نوسانات برق است و در این زمینه شرکت توزیع برق باید همکاری بیشتری داشته باشد.

وی یادآور شد: نوسانات برق علاوه بر اینکه موجب قطع شبکه دیجیتال میشوند، خسارات مالی فراوانی را نیز به این فرستنده دیجیتال کوه سیاه وارد کرده است.

اشعه در پایان بیان داشت: در حال حاضر این فرستنده جمعیتی بالغ بر 200 هزار نفر را تحت پوشش قرار میدهد که همین موضوع اهمیت برطرف کردن مشکلات این فرستنده را بیشتر کرده است.

انتهای پیام/82008/ذ30

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 24-09-1393, 20:17

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی