به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 31 شهریور 1397

بیمارستان ‌کوثر سنندج سال 94 ‌بهره‌برداری می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، عبدالمحمد زاهدی امشب در جریان بازدید وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از بیمارستان بعثت سنندج در جمع خبرنگاران اظهار کرد: فرسودگی تاسیسات بیمارستانی و وجود پروژههای عمرانی نیمهتمام در کنار نبود تجهیزات مناسب آزمایشگاهی و تشخیصی از جمله مشکلات حوزه درمان کردستان به شمار میآید.

وی افزود: با هماهنگی و انسجام به عمل آمده در استان و با جدیت هر چه تمامتر برای رفع این مشکلات تلاش خواهیم کرد.

استاندار کردستان تصریح کرد: با تکمیل نیمهتمام عمرانی و اجرای کامل طرح تحول نظام سلامت در استان شاهد وضعیت مناسب از لحاظ تخت بیمارستانی و کاهش هزینههای درمانی مردم خواهیم بود.

زاهدی افزود: مسائل مرتبط با هزینههای درمان بیماران، نبود امکانات و تجهیزات مناسب پزشکی، عدم وجود بخشهای تخصصی در شهرهای مختلف استان از جمله دغدغههایی بوده که کردستانیها با مسئولان اجرایی استان همواره در میان گذاشتهاند.

وی اظهار داشت: خوشبختانه با اجرای طرح تحول نظام سلامت شاهد کاهش دغدغههای مردم استان در خصوص تامین هزینههای درمانی هستیم و این نوید را به مردم استان میدهیم که در آینده نیز هزینههای درمانی آنها با کاهش بیشتری مواجه شود.

استاندار کردستان در بخش دیگری از سخنان خود به روند تکمیل پروژه عمرانی بیمارستان آموزشی، درمانی کوثر سنندج اشاره کرد و افزود: با رایزنیها و هماهنگیهای به عمل آمده با وزارت بهداشت اعتبارات لازم برای تکمیل این پروژه مهم درمانی در بودجه سال 94 گنجانده شده و امیدواریم این مرکز درمانی تا پایان سال مالی 94 به بهرهبرداری برسد.

زاهدی همچنین خاطرنشان کرد: طی صحبتهایی که با وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی صورت گرفته است همزمان با تکمیل پروژه این دانشگاه امیدواریم تجهیزات مورد نیاز بخشهای مختلف آن نیز نصب شود.

گفتنی است دیدار با نماینده ولیفقیه در استان کردستان پزشکان و اعضای هیئت علمی و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی از دیگر برنامههای روز نخست وزیر بهداشت در سفر به کردستان خواهد بود که در ساعات آینده انجام خواهد شد.

انتهای پیام/79006/ش30

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 24-09-1393, 20:17

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی