به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 29 خرداد 1398

پالایش نفت آبادان در گرگان انتقام گرفت

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، تیم بسکتبال شهرداری گرگان عصر امروز در حالی در شهر خود به مصاف تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان رفت که این تیم را در دور رفت در آبادان با نتیجه 94 بر 88 شکست داده بود.

تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان امروز در برابر تیم شهرداری گرگان و در خانه این تیم باخت خانگی خود را جبران کرد و در یک بازی نفسگیر و نزدیک توانست تیم بسکتبال شهرداری گرگان را با نتیجه 73 بر 68 شکست دهد.

با این شکست، تیم بسکتبال شهرداری گرگان 12 امتیازی شد و با شش شکست و تنها سه برد از 9 بازی خود در جایگاه هفتم جدول 9 تیمی این فصل باقی ماند.

یک شکست دیگر در کارنامه اسدالله کبیر

هر چند با حمایت همهجانبه مسئولان تیم بسکتبال شهرداری گرگان از کادر فنی و بازیکنان در پایان نیمفصل انتظار میرفت گرگانیها امروز پیروز میدان باشند اما باز هم یک شکست دیگر به کارنامه اسدالله کبیر و شاگردانش در این فصل اضافه شد.

امروز شاگردان اسدالله کبیر نتوانستند انتظارات سرمربی خود و هواداران تیم را برآورده کنند و در بسیاری از مواقع با از دست دادن فرصتهای بسیار مناسب تا جایی پیش رفتند که کبیر در زمانهای استراحت بارها عدم تکروی و اتکاء بازیکنان به بازی تیمی را گوشزد میکرد.

یونس لالهزاده بازیکن تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان و محمد زارعی بازیکن تیم شهرداری گرگان دو بازیکنی بودند که در لحظات حساس نتیجه بازی را به سود تیمهای خود تغییر میدادند و به اعتقاد بسیاری از هواداران و ورزشینویسان و کارشناسان حاضر در سالن این دو بازیکن تاثیرگذارترین و موثرترین بازیکنان دو تیم بودند.

به هر ترتیب تیم بسکتبال شهرداری گرگان در کوارتر اول تا چهارم به ترتیب با نتایج 12 بر 13، 23 بر 32، 41 بر 51 و 68 بر 73 بازنده میدان بود و با یک باخت دیگر زمین را ترک کرد.

انتهای پیام/83004/غ30

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 24-09-1393, 20:17

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی