به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 15 آذر 1399

هدف ما قهرمانی است؛ عربدوست: تلاش می‌کنیم کیفیت واترپلوی‌ایران را نشان دهیم/با تیم‌های سختی همگروه هستیم

سرمربی تیم واترپلوی زرین‌معدن آسیا در آستانه آغاز دهمین دوره مسابقات واترپلوی‌جام باشگاه‌های‌آسیا گفت: امیدوارم بتوانیم بازی‌های خوبی را به نمایش بگذاریم و کیفیت واترپلوی‌ایران را به همه نشان دهیم.

به گزارش ایلنا، اکبر عربدوست در آستانه شروع دهمین دوره مسابقات واترپلوی جام باشگاه‌های آسیا اظهار کرد: بعد از بازی در آخرین بازی نیم فصل لیگ برتر واترپلو و در اختیار گرفتن چند بازیکن از تیم‌های دیگر لیگ‌برتر و دو بازیکن خارجی در وضعیت آمادگی خیلی خوبی قرار داریم. امیدوارم بتوانیم بازی‌های خوبی را به نمایش بگذاریم و کیفیت واترپلوی ایران را به همه نشان دهیم.

سرمربی تیم زرین معدن آسیا در ارزیابی خود از دیگر حریفان عنوان کرد: تیم آلماتی در اولین دوره مسابقات جام باشگاه‌های آسیا در سال 78 با برتری مقابل تیم زرین معدن قهرمان شد. این تیم دچار تحولات خوبی شده که می‌تواند برای هر تیمی خطرساز باشد. ما بارها با تیم القادسیه‌کویت بازی کردیم و از آنها شناخت داریم. امیدوارم با بازی‌های خوب به نیمه‌نهایی و حتی فینال مسابقات برسیم.

عربدوست بیان کرد: هدف‌ما قهرمانی در این مسابقات است. تیم‌های دیگر هم با هدف و انگیزه درمسابقات شرکت کرده‌اند. ان‌شالله با غیرت و تلاش بازیکنان بتوانیم در این میدان مهم پیروز شویم، چون فدراسیون‌شنا برای برگزاری مسابقات زحمات‌زیادی را کشیده است.

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایلنا

تاریخ : 24-09-1393, 13:24

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا
پوشک بزرگسال