به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 27 دی 1399

حضور 60 هزار نفری کرمانشاهیان در مسابقه مفاهیم عمومی قرآن کریم

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، حجتالاسلام سیدمحمدباقر حسینیاراکی پیش از ظهر امروز در مراسم افتتاح سی و هفتمین دوره مسابقات حفظ، قرائت، ترتیل و مفاهیم عمومی قرآن در استان کرمانشاه، اظهار کرد: مرحله شهرستانی مسابقات قرآن کریم در کرمانشاه با حضور 70 هزار شرکتکننده برگزار شد که نهایتأ 500 نفر به مرحله استانی راه پیدا کردهاند.

وی تصریح کرد: شرکتکنندگان در 2 رده سنی بزرگسالان و شکوفهها در 2 بخش خواهران و برادران در این رقابتها حضور دارند که امروز و فردا مسابقات بزرگسالان برگزار میشود و رقابتها در بخش نونهالان نیز در تاریخهای 27 و 28 همین ماه برگزار میشود.

به گفته مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه، مسابقه مفاهیم عمومی قرآن کریم با موضوع سبک زندگی اسلامی که توسط معاونت فرهنگی و اجتماعی این ادارهکل برگزار شد نیز با استقبال 60 هزار نفر علاقهمند به این حوزه در استان مواجه بود.

حسینیاراکی با بیان اینکه قرآن کریم منفعتهای فراوانی برای مومنان دارد، افزود: آگاهی به آینده، علم به حقایق گذشته، علاج بسیاری از دردها و ایجاد نظم در شئونات حیات جامعه از جمله این منافع است.

این مسئول خاطرنشان کرد: خداوند با نازل کردن آیات قرآن بر جان و قلب پیامبراکرم(ص) رسالت مهم ایشان را آشنا کردن مردم با مفاهیم عملی قرآن و آموزههای آن دانست.

وی با اشاره به اینکه قاریان قرآن کریم باید سه ویژگی مهم داشته باشند، گفت: قلب خاشع، بدن آسوده و محیط قرآنی به دور از تشویش از جمله این ویژگیهاست.

بر اساس این گزارش در پایان مراسم جمعی از فعالان قرآنی استان کرمانشاه با اهدای لوح و جوایزی مورد تجلیل قرار گرفتند.

انتهای پیام/2700/ب20

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 24-09-1393, 13:23

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا
پوشک بزرگسال