به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 30 خرداد 1398

شرکت 200 کارگر و کارفرما در دوره‌های آموزشی پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، نصرالله بازوند پیش از ظهر امروز در جلسه کارگروه زنان و خانواده که در استانداری قم برگزار شد اظهار کرد: حدود 800 هزار نفر در قم عضو اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و بیمه تامین اجتماعی هستند که برای آنها دورههای آموزشی گوناگون برگزار میشود.

وی ادامه داد: کارشناسانی از دادگستری استان قم، ادارهکل زندانها و اساتیدی از دانشگاهها دعوت شده و جامعه هدف اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی را آموزش دهند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم با جامعه هدف این اداره کل را مورد توجه قرار داد و گفت: کارفرمایان و کارگران جامعه هدف این اداره کل هستند و تاکنون برای آنها چهار دوره آموزشی برگزار شده است.

وی با اشاره به شمار کسانی که توسط اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زیرپوشش دورههای آموزشی قرار گرفتهاند، گفت: 200 نفر در دورههای آموزشی شرکت کردهاند.

بازوند با تاکید بر اینکه آموزشهای پیشگیری از آسیبهای اجتماعی و سبک زندگی در همه ادارات برگزار میشود خاطرنشان کرد: اگر همسانسازی در این آموزشها صورت گرفته و تمرکز لازم ایجاد شود شاهد کاهش هزینهها و ارتقاء کیفیت آموزشی خواهیم بود.

انتهای پیام/78005/ط20

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 24-09-1393, 13:23

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی