به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 5 تیر 1398

صرفا برای پر شدن لیست اقدام به جذب بازیکن نمی‌کنیم

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، محمدرضا مهاجری ظهر امروز در نشست خبری باشگاه سیاهجامگان مشهد در سالن اجتماعات ادارهکل ورزش و جوانان خراسان رضوی اظهار کرد: با توجه به این که ناخواسته و خواسته 11 بازیکن تیم را از دست دادیم بنابراین برای جذب بازیکنانی که ناخواسته از تیم رفتند هنوز دچار مشکل هستیم چون این بازیکنان در تمرینات مختلف اشارهای به رفتن از تیم نکردند.

وی با بیان این که در حال حاضر با وجود این که از نظر شرایط مالی امکان جذب بازیکن جدید را داریم، تصریح کرد: در صورتی که بازیکنی از نظر تجربه و توان اخلاقی و عملی فعالیت موفقی داشته باشد را در ترکیب تیم جذب میکنیم اما در غیر این صورت فعلا امکان تمرین با بازیکنان فعلی که عمدتا جوانان بااستعداد هستند تمرینات و مسابقات لیگ را ادامه میدهیم.

سرمربی تیم فوتبال سیاهجامگان مشهد علت ناکامیهای این تیم را در چند بازی اخیر، سختتر شدن رقابت در نیم فصل دوم دانست و افزود: صرف نظر از مشکلات خارج از مستطیل سبز، هماهنگیهای بازیکنان با یکدیگر نیز به زمان بیشتری نیاز دارد و در طولانی مدت نتیجه میدهد.

مهاجری تیم فوتبال نفت آبادان را پس از تیم سیاهجامگان مشهد یکی از مهمترین شانسهای صعود به لیگ برتر عنوان کرد و ادامه داد: تیم گل گهر نیز که با وجود رتبه پایین خود در جدول لیگ دسته یک توانست حریفان بزرگ خود را در جام حذفی شکست دهد و ارزیابی من از این تیم این است که شایستگیهای خوبی در عرصه فوتبال دارد.

وی با ابراز خرسندی از فعالیت خوب سیاه جامگان در لیگ دسته یک با وجود امکانات کم اضافه کرد: با توجه به این که هدف اصلی سیاهجامگان در امسال صعود به لیگ برتر است و هیچ گونه مشکلی برای جذب بازیکن ندارد تلاش میکنیم در مسابقات آینده پاسخگوی نیاز 15 هزار تماشاچی این تیم که خود نشان از ظرفیت بالای سیاهجامگان دارد، باشیم.

سرمربی تیم فوتبال سیاه جامگان مشهد از پرداخت 25 تا 30 درصدی حقوق بازیکنان این تیم خبر داد و گفت: انتظار ما از مسئولان رده بالای ورزش استان این است که همچون بازدیدهایی که در زمان مسابقات از تیمهای پدیده و پیام انجام میدهند به رختکن تیم سیاهجامگان نیز در هنگام مسابقات سر بزنند تا بازیکنان این تیم هم از حمایت معنوی آنها برخوردار باشند.

مهاجری علت عملکرد ضعیف در دو بازی گذشته را بیتجربه بودن بازیکنان دانست و افزود: در هر شرایطی و صرفا برای پر شدن لیست بازیکنان اقدام به جذب بازیکن نمیکنیم و از ریخت و پاشهای غیرمنطقی صرفنظر میکنیم.

انتهای پیام/70005/صا30

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 24-09-1393, 13:23

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی