به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 29 خرداد 1398

صبای قم در دیدار معوقه لیگ برتر به مصاف ثامن‌الحجج سبزوار می‌رود

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، بر اساس برنامهریزی سازمان لیگ فدراسیون هندبال کشورمان، دیدارهای دور برگشت فصل جاری مسابقات لیگ برتر هندبال مردان باشگاههای کشور بعد از پایان بازیهای تیم ملی کشورمان در مسابقات جهانی پیگیری خواهد شد.

13 تیم حاضر در رقابتهای این فصل لیگ دسته برتر هندبال باشگاههای کشور، بازیهای خود در دور رفت را بعد از انجام دیدارهای هفته نهم به دلیل حضور تیم ملی کشورمان در مسابقات جهانی تعطیل کردند و بدین ترتیب به استراحت و خوابی طولانی مدت رفتند.

در این مدت تیم ملی هندبال کشورمان در مسابقات جهانی به میدان میرود و تیمهای لیگ برتری بازیهای خود را در هفته دهم بهمن ماه یعنی از حدود دو ماه دیگر آغاز میکنند اما تیم صبای قم که در 9 هفته گذشته تنها در 7 مسابقه به میدان رفته یک بازی معوقه پیش رو دارد.

صبای قم در هفته چهارم با قرعه استراحت برخورد کرد و نظاره گر بازی سایر تیمهای لیگ برتری بود اما در هفته هفتم به دلیل اینکه تیم هندبال ثامن الحجج سبزوار در مسابقات جام باشگاههای آسیا حضور داشت به اجبار استراحت کرد و حالا باید بازی معوقه خود را مقابل این تیم انجام بدهد.

با توجه به اینکه در هر هفته از بازیهای فصل جاری لیگ برتر هندبال کشور یک تیم با قرعه استراحت رو به رو خواهد شد، قرعه استراحت صبا در هفته چهارم بود و صبا تا پایان نیم فصل نخست لیگ برتر به اضافه دیدار معوقه با تیم ثامن الحجج سبزوار در 5 بازی دیگر نیز به میدان میرود.

بر اساس برنامه سازمان لیگ فدراسیون هندبال، تیم صبای قم باید در بازی معوقه با تیم ثامن الحجج سبزوار یک دیدار خارج از خانه را برگزار کند در حالی که این تیم از بازیهای خارج از خانه هیچ امتیازی در کارنامه ندارد و تنها 2 امتیازی که کسب کرده به واسطه پیروزی در سالن حیدریان قم برابر تیم انتهای جدولی همیاری شهرداری ارومیه بوده است.

صبای قم این روزها تمرینات خود را تعطیل کرده و منتظر اعلام برنامه بازیهای آتی نیم فصل لیگ برتر هندبال است تا بار دیگر تمرینات خود را زیر نظر امیرحسین صفوی سرمربی خود با حضور تمام بازیکنان به صورت جدی از سر بگیرد و با قدرت بیشتری به مصاف حریفان برود چون این تیم از 7 بازی قبل خود در دور رفت لیگ برتر هندبال کارنامه درخشانی ندارد.

صبای قم از 7 مسابقه قبلی خود که همگی از دور رفت لیگ برتر هندبال باشگاههای کشور محسوب می شوند، در خانه یک بار طعم پیروزی چشیده و موفق به شکست تیم همیاری شهرداری ارومیه شده اما به تیمهای مس کرمان و شهرداری تبریز در قم باخته است.

در این بازیها تیم هندبال صبای قم در میهمانی تیمهایی نظیر نیروی زمینی تهران، نفت و گاز گچساران، فردوس منیزیم خراسان جنوبی و فولاد مبارکه سپاهان اصفهان شکست خورده است و در حال حاضر با 2 امتیاز در بین 13 تیم حاضر در لیگ برتر رتبه دوازدهم را در اختیار دارد.

انتهای پیام / 78002/ط

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 24-09-1393, 13:23

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی