به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 27 دی 1399

حوزه و دانشگاه دو قطب علمی کشور هستند

حجتالاسلام علی بهمنی امروز در گفتوگو با خبرنگار فارس در صحنه بهمناسبت سالروز شهادت آیتالله مفتح و روز وحدت حوزه و دانشگاه اظهار کرد: حوزه و دانشگاه دو قطب علمی کشور هستند.

وی بیان داشت: حوزه و دانشگاه همچون دو بال یک پرنده هستند که اگر در کنار هم باشند، میتوانند پرنده موفقیتهای جمهوری اسلامی ایران را به پرواز در بیاورند.

مدیر حوزه امیرالمؤمنین(ع) صحنه برقراری وحدت بین حوزه و دانشگاه در شرایط کنونی را یکی از کارهای مهم و ضروری در کشور برشمرد و افزود: وحدت حوزه و دانشگاه از ارکان پیروزی انقلاب اسلامی بود.

بهمنی با اشاره به تلاشهای این عالم مجاهد در راه احیای معارف اسلامی و نشر فرهنگ اهل بیت(ع)، گفت: آیتالله مفتح اسوه فضیلت بود و دانشگاه را از تهاجم فرهنگی استعمار و علفهای هرز طاغوتی نجات داد.

وی حوزه و دانشگاه را دو پایگاه حساس برای نظام عنوان کرد و بیان داشت: همراهی و همراستایی این دو بخش ثمرات مثبتی به همراه خواهد داشت.

مدیر حوزه امیرالمؤمنین(ع) صحنه در مورد برنامههای ویژه این روز در صحنه نیز گفت: برگزاری چندین نشست و گفتمان بین دانشجویان و طلاب را در دستور کار قرار دادهایم.

بهمنی ادامه داد: در خصوص ایجاد این وحدت طلاب شهرستان صحنه فعالیتهای زیادی را از جمله تحصیل در دانشگاه، انجام پژوهشهای علمی و... انجام دادهاند و این انتظار از دانشجویان هم میرود که در این زمینه قدمهای محکمی بردارند.

وی همچنین به بیان اهمیت ایام ماه صفر پرداخت و افزود: اسلام نبویالاحداث و حسینیالقوام است و ما هرچه داریم از پیامبر اکرم(ص) و ائمه اطهار(ع) است.

امام جمعه موقت صحنه تأکید کرد: نباید به خاطر تقارن دهه آخر ماه صفر با شب یلدا حرمت ائمه اطهار(ع) شکسته شود.

بهمنی افزود: شب یلدا میتواند فرصت مناسبی برای صله رحم و دیدار اقوام و بزرگترها باشد و در دور هم جمع شدنهای این شب میتوان به حل مشکلات یکدیگر پرداخت تا به این وسیله هم شب یلدا را دور هم بوده باشیم و هم خدا و خلق خدا را از خود خشنود کرده باشیم.

انتهای پیام/2700/ب۳۰

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 24-09-1393, 12:34

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا
پوشک بزرگسال