به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 30 خرداد 1398

سرپرست پدیده: جذب تیموریان منتفی است/ محمدرضایی توافقی جدا شد

سرپرست پدیده: جذب تیموریان منتفی است/ محمدرضایی توافقی جدا شد

» سرویس: ورزشي - فوتبال، فوتسال

سرپرست تیم فوتبال پدیده خراسان گفت: جدایی عباس محمدرضایی از پدیده به صورت توافقی است و هیچ موضوع خاص دیگری در این رابطه وجود ندارد.

هاشم حسینی در گفتوگو با ایسنا – منطقه خراسان، در خصوص جدایی عباس محمدرضایی از این تیم اظهار کرد: جدایی این بازیکن را تایید میکنم و باید بگویم این تصمیم مشترک دو طرف بود و موضوع به این شکل نبوده که محمدرضایی به صورت غیرمنتظره و با استفاده از پست در صفحه اینستاگرام خود این موضوع را به ما اطلاع دهد.

وی افزود: محمدرضایی به دلیل مشکلات شخصی دوست داشت که فوتبالش را در تهران ادامه دهد. در این رابطه با مدیریت باشگاه و مرزبان، سرمربی تیم نیز صحبت کرد و طبق توافق قرار بر این شد که رضایتنامه وی داده شود تا همکاری طرفین پایان یابد.

حسینی در خصوص جذب آندو تیموریان نیز تصریح کرد: متاسفانه در رابطه با جذب آندو به توفیقی دست نیافتیم و باید بگویم که این موضوع دیگر تمام شده است. البته با 2، 3 بازیکن خوب دیگر به توافقاتی دست یافتهایم که تا زمان قطعی نشدن وضعیت آنها نامشان را اعلام نمیکنیم. امیدوارم با جذب بازیکنان جدید و ترمیم تیم خود بتوانیم در نیمفصل دوم به نتایج خوبی دست یابیم.

سرپرست تیم فوتبال پدیده خراسان تاکید کرد: تاکنون رضایتنامه روحالله باقری، عبدالله ممبینی و کیوان امرایی به آنها داده شده است و رضایتنامه عباس محمدرضایی نیز طی یکی دو روز آینده به این بازیکن ارائه خواهد شد.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 24-09-1393, 12:25

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی