به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 10 آذر 1399

رضایی: معیار ملی‌پوش شدن ارادت‌سالاری نسبت به کی‌روش است/ گلر استقلال با کوله‌باری از اشتباه دعوت می‌شود

مهدی رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص عدم دعوت بازیکنان صبا به تیم ملی فوتبال اظهار داشت: به نظر من هیچ معیاری برای انتخاب بازیکن در تیم ملی نیست. در واقع شایسته‌سالاری در تیم ملی حاکم نیست بلکه ارادت‌سالاری نسبت به کی‌روش وجود دارد. بازیکنانی که در لیگ درخشش دارند به تیم ملی دعوت نمی‌شوند و این باعث می‌شود که آنها بی‌انگیزه شوند.

وی با اشاره به دعوت محسن فروزان تصریح کرد: آمار گلر استقلال را با دروازه‌بان صبا و سیدمهدی رحمتی مقایسه کنید او با کوله‌باری از اشتباه به تیم ملی دعوت می‌شود اما مهرداد طهماسبی و دروازه‌بان پیکان نادیده گرفته می‌شوند. جلال علی‌محمدی که بازیکن تأثیرگذاری است دیده نمی‌شود.

مربی صبا تأکید کرد: هر بازی‌ای که در ورزشگاه آزادی باشد سرمربی تیم ملی تماشا می‌کند.شهرستان‌ها چه گناهی کرده‌اند این مسئله اجحاف در حق سایر بازیکنان لیگ است وقتی رحمتی و خلعتبری دعوت نمی‌شوند نشان از این است که او حب و بغض دارد.بازیکنان استقلال چه عملکرد خوبی داشته‌اند فقط حضور آنها در جام جهانی ملاک است؟!

رضایی یادآور شد: بازیکنان لیگ ما غریبه هستند که دعوت نمی‌شوند؟! کی‌روش مربی بزرگی است اما در انتخاب بازیکن شایسته‌سالاری را مد نظر قرار نمی‌دهد همین موضوع هم باعث می‌شود تا بازیکنان بی‌انگیزه شوند و کیفیت لیگ هم پائین آید. یک بازیکن در لیگ چه کاری باید انجام بدهد که به تیم ملی دعوت شود آیا باید به افغانستان و پاکستان برود تا لژیونر شود و به تیم ملی دعوت شود؟! اگر خود کی‌روش بازی‌های لیگ را نمی‌بیند حداقل سایر مربیان تیم ملی این کار را انجام بدهند.

وی افزود: حق بازیکنان به خصوص نفرات صبا در این زمینه خورده شده است با توجه به شرایط اقتصادی کشور حق و حقوق کارلوس کی‌روش عادلانه نیست و علاوه بر این موضوع در انتخاب بازیکن هم عدالت رعایت نشده است.

انتهای پیام/ی

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 24-09-1393, 12:14

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا
پوشک بزرگسال