به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 30 خرداد 1398

عباسی: تکلیف تیموریان با استقلال روشن شود، برای جذبش اقدام می‌کنیم/ اندوی یکی از با‌اخلاق‌های ذوب‌آهن بود

وی درباره اینکه باشگاه پیکان اعلام کرده این دو بازیکن را به تراکتورسازی نمیدهد گفت: ما به باشگاه پیکان نامه رسمی زدهایم و آنها رسما چنین جوابی به ما ندادهاند. در هر صورت چون تیمهای هم گروه ما در لیگ قهرمانان آسیا بازیکنان خوبی دارند باید دنبال جذب بازیکن باشیم و هر چه بازیکن داشته باشیم با توجه به مسابقات پیش رو کم است.

عباسی در مورد گروه تراکتورسازی در لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: گروهی که از طرف باشگاه به مراسم AFC رفته بودند توانسته اند ارتباط خوبی با باشگاه های همگروه ما بگیرند. همه حریفان برنامه دارند. دنبال تهیه فیلم بازی های آنها هم هستیم.

قائم مقام باشگاه تراکتورسازی در ارتباط با اینکه تکلیف سه بازیکن مورد غضب رسول خطیبی چه شد گفت: منتظر هستیم تا تکلیف نقل و انتقالات ما مشخص شود. در مورد عیسی اندوی هم منتظر جواب تست پزشکی او هستیم. هر موقع تکلیف او روشن شود در مورد لک تصمیم میگیریم و احتمال از جمع ما جدا شود. همه چیز بستگی به این دارد که در نقل و انتقالات چه عملکردی داریم.

وی در مورد اینکه اندوی مشکل اخلاقی دارد گفت: ما در این مورد تحقیق کردیم و حتی از سعید آذری مدیرعامل ذوب آهن هم در مورد او پرسیدم و گفت یکی از با اخلاق ترین بازیکنان ذوب آهن بوده است. از فدراسیون هم کسی به ما نگفته او مشکلی دارد.

انتهای پیام/خ

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 24-09-1393, 12:14

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی