به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 5 تیر 1398

خوراکچی: تا لحظه آخر تلاش‌ می‌کنیم، اما از لیگ برتر کنار نمی‌کشیم/ با تهدید و توهین دنبال حق‌مان نیستیم

محمود خوراکچی در گفتوگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در خصوص اعلام نظر نهایی هیات رئیسه سازمان لیگ و عدم موافقت با درخواست تیم شهرداری ساوه گفت: ما هنوز ناامید نشدهایم و مطمئنیم که قانون به اجرا درخواهد آمد. قانون انحصاری و سلیقهای نیست. همه باید مقابل آن سر تعظیم فرود آورند. ما هم همین کار را انجام میدهیم چون معتقدیم حقمان را با توجه به قانونی بودن آن دنبال میکنیم. در این رابطه با اشخاصی که حقوقدان هستند و به قوانین فوتبال و نقل و انتقالات اشراف دارند صحبت کردهایم که همه حق را به شهرداری ساوه دادهاند و فقط در فوتسال است که بحث نقل و انتقالات سلیقهای دنبال میشود، در باقی موارد همه کارها زیر نظر فیفا و AFC دنبال میشود.

وی ادامه داد: ما در زمان نقل و انتقالات میخواهیم به نفع تیم خود از آن استفاده کنیم، اگر نتوانیم بازیکن لیگ برتری بگیریم، این زمان به دردمان نمیخورد چون با بازیکن سطح پایین که نمیتوان تیم را در حد لیگ برتر تقویت کرد. اگر ساکت باشیم، در حق تیمهای فوتسالی اجحاف میشود. ما اکنون هم کارمان را با تهدید و توهین دنبال نمیکنیم.

سرمربی تیم فوتسال شهرداری ساوه یادآور شد: تا ساعت 19 روز گذشته فدراسیون فوتبال بودم و نهایتا نبی با افتخاری هماهنگ کرد که به دلیل نقص قانون و اینکه زمان نقل و انتقالات طبق آییننامه باید 15 روز باشد، هفته چهاردهم لیگ برتر به تعویق بیفتد. افتخاری هم در حال سفر به مالزی بود و هفته بعد بازمیگشت. دبیر کمیته فوتسال هم این موضوع را به همه تیمها اعلام کرد و  ما هم با خیال راحت که فعلا فرصت داریم، راهی ساوه شدیم. تازه وارد اتوبان ساوه شده بودیم که تماس گرفتند و گفتند که بازیها عقب نیفتاده و هیات رئیسه سازمان لیگ با این موضوع موافقت نکرده است. به همین دلیل مدیرعامل و نماینده هیات مدیره بار دیگر امروز به فدراسیون رفتند که موضوع را از طریق کفاشیان پیگیری کنند.

این مربی فوتسال در پاسخ به این سوال که چرا از ابتدای لیگ نسبت به این قانون اعتراض نکردهاند، گفت: سه روز پیش از آنکه مرحوم حسینزاده فوت کند، درحالیکه سه بازی هم به اتمام دور رفت مانده بود، به فدراسیون رفتیم تا کارهای مربوط به نقل و انتقالاتمان را انجام دهیم که آن مرحوم گفت سهمیه لیگ برترتان پر است اگر مهره لیگ برتری میخواهید، بازیکن لیگ برتری از لیستتان خارج کنید. ما هم به حرف او استناد کردیم ولی نمیدانستیم قانون سلیقهای است. ما طبق قانون کتاب نقل و انتقالات فدراسیون درخواست خود را تنظیم کردیم. آن زمان داستانی نبود که بخواهیم اعتراض کنیم.

انتهای پیام/د

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 24-09-1393, 12:14

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی