به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 26 دی 1397

اعتصاب بار دیگر راه آهن فرانسه را در بر گرفت

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، رانندگان قطارهای شرکت ملی راه‌آهن فرانسه از شب گذشته در اعتراض به شرایط کاری و تصمیم مسئولان آن برای تعدیل نیروهای این شرکت از اعتصابی دو روزه را آغاز کردند.

به نوشته روزنامه فرانسوی فیگارو، بنابر اعلام شرکت ملی راه‌آهن فرانسه، سه اتحادیه رانندگان قطارهای این شرکت برای دومین هفته متوالی از یکشنبه شب (دیشب) دست به اعتصاب زدند و تا صبح روز سه شنبه (فردا) به اعتصاب خود ادامه خواهند داد.

بر اساس بیانیه منتشره از سوی راه‌آهن فرانسه، طی هفته گذشته چندین جلسه مذاکرات برگزار شده اما هیچیک از آنها تا به امروز نتیجه ای در بر نداشته و منتهی به حصول توافق نشده است.

راه‌آهن فرانسه همچنین پیش‌بینی کرده که این اعتصاب که از ساعت 8 شب روز یکشنبه آغاز و تا ساعت 8 صبح روز سه شنبه ادامه دارد، اختلالات ترافیکی را در خطوط محلی ایجاد کند.

اتحادیه رانندگان قطارهای شرکت راه‌آهن فرانسه پیش از این نیز طی هفته گذشته اعتصاب مشابهی را برگزار کردند که 65 درصد رانندگان قطارها در این اعتصاب شرکت کردند.

اعتصاب کنندگان خواستار ارائه راه‌حل برای مطالبات خود در خصوص شرایط کاری و تصمیم مسئولان این شرکت برای کاهش پرسنل و تعدیل نیرو هستند.

از سرگیری اعتصاب در شرکت ملی راه‌آهن فرانسه در حالی صورت می‌گیرد که چندی پیش نیز کارکنان این شرکت در اعتراض به تغییرات مربوط به ادغام آن با شبکه ریلی فرانسه (RFF) به مدت 14 روز دست به اعتصاب زدند اما در نهایت ایجاد تغییرات سازمانی در راه‌آهن فرانسه نهایی شد.

لازم به ذکر است که پیش از این نیز اعتصاب‌های در بخش حمل و نقلی ریلی، هوایی و دریایی در فرانسه صورت گرفته اما دولت بدون کوچکترین اعتنا به این اعتصاب‌ها و خواسته اعتصاب‌کنندگان همچنان بر ادامه سیاست‌های خود اصرار می‌ورزد.

انتهای پیام/

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 24-09-1393, 12:14

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی