به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 30 مهر 1398

انتشار «چتری از پرنده» برای نوجوانان/ چهارگانه‌های کمال شفیعی تکمیل شد

کمال شفیعی در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس پیرامون تازه‌ترین مجموعه شعر خود اظهار داشت: دو روز پیش کتاب «ابرها مسافرند» از سوی انتشارات سوره مهر برای کودکان وارد بازار نشر شد.

وی در ادامه این کتاب را چهارمین جلد از 4 گانه‌ای دانست که پیش از این سه جلد از آن منتشر شده بود و گفت: مورچه‌های پاپتی، گربه یک مهندس است، هر گلابی یک چراغ و ابرها مسافرند این چهارگانه را تشکیل می‌دهند، این مجموعه با استفاده از ظرفیت‌های طنز در ادبیات کودک و نوجوان و مفاهیمی که قبلا در ادبیات کودک کلیشه شده بود، ایجاد فرصت تفکر خلاق برای کودک، نگاهی جدید به موضوعات با توجه به تغییر دایره واژگانی کودک تالیف شده است.

به گفته این شاعر، طنز ظرفیت گسترده دارد، که می‌تواند در خدمت ادبیات کودک باشد از منظری هم کودکان سرشار از کنجکاوی و شیطنت هم هستند و از این طریق می‌توان فراگیری را افرایش داد.

شفیعی با تاکید بر اینکه مجموعه شعر نیمایی «چتری از پرنده» برای گروه سنی نوجوان از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر خواهد شد، بیان کرد: دو مجموعه «تب رسیدن» و « اگر درخت‌ها پای رفتن داشتند» در قالب سپید برای گروه نوجوان آماده انتشار است. 

وی در پایان به از آماده سازی مجموعه شعر نیمایی برای بزرگسالان اشاره کرد و گفت: برای انتشار و چاپ هنوز با ناشری در این باره صحبتی نکرده‌ام.

انتهای پیام/

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 24-09-1393, 12:13

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|