به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 29 خرداد 1398

اجرای طرح نظارت فراگیر بر مهدهای کودک در البرز

افروز بهرامی امروز در گفتوگو با خبرنگار فارس در کرج اظهار داشت: برای مقابله با ناهنجاریهای اجتماعی و تلاش در جهت کاهش این ناهنجاریها و افزایش هنجارهای عمومی، باید نظام آموزشی از پایه برای تربیت و پرورش افراد یک جامعه برنامه داشته باشد.

وی تصریح کرد: به طور قطع اگر نتوانیم نظام تربیتی و پرورشی صحیحی را در سنین پایه و خردسالی داشته باشیم، برای هدایت نسل جوان و جوانانی که آماده ورود مستقل به جامعه میشوند، با مشکلاتی روبهرو خواهیم شد.

این مسئول با اشاره به اینکه بر اساس قانون مهدهای کودک تحت نظارت سازمان بهزیستی قرار دارند، گفت: بر این اساس برنامهریزی کلان و بلندمدتی با هدف نظارت بر نحوه آموزش در مهدهای کودک توسط این اداره در استان البرز انجام شده است.

بهرامی بیان داشت: یکی از بخشهایی که در این برنامهریزی مورد توجه قرار گرفته است، انجام نظارتهای مستمر بر نحوه فعالیت مهدهای کودک فعال و دارای مجوز استان البرز است.

وی افزود: انجام این نظارتها از جمله مهمترین انتظاراتی بود که والدین از بهزیستی و نهادهای مسئول دارند و طرح فوق تحت عنوان طرح نظارت فراگیر مهدهای کودک استان البرز آغاز شده است.

مدیرکل اداره بهزیستی استان البرز ادامه داد: در اجرای طرح فوق بخشهای مختلف بهزیستی استان از جمله ادارات شهرستانی و واحدهای بازرسی و حراست به صورت آمادهباش در آمده و نظارتهای خود را آغاز کردهاند.

بهرامی بیان داشت: با توجه به اینکه بیش از 150 مهد کودک در شهرستانهای مختلف استان البرز دایر و تحت نظارت بهزیستی قرار دارند، نظارت بر فعالیت مدیران و مربیان به صورت مستمر انجام میشود.

وی در پایان گفت: برای اجرای طرح فوق افراد متخصص و مجرب که آشنا به نحوه آموزش در مهدهای کودک هستند، به کار گرفته شدهاند.

انتهای پیام/2302/ط20

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 24-09-1393, 12:08

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی