به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 27 دی 1399

عنوان چهارمی بانوان فوتسالیست کاسپین در لیگ برتر

به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، هفته دهم و پایانی رقابتهای لیگ برتر فوتسال بانوان باشگاههای کشور در حالی با برگزاری چهار دیدار به پایان رسید که تیم فوتسال بانوان کاسپین قزوین موفق شد میهمان آبادانی خود را با نتیجهای پرگل با شکست بدرقه کنند.

در این پیکارها تیم فوتسال بانوان کاسپین در سالن شهید بابایی قزوین از تیم بحرانزده پخش و پالایش آبادان پذیرایی میکرد که در پایان با به راه انداختن جشنواره گل این تیم را با نتیجه پنج بر یک شکست داد.

تیم فوتسال بانوان کاسپین قزوین که در این فصل با مشکلات شدید مالی مواجه بود، بالاخره نیمفصل را با تمام فراز و نشیبهایش به پایان رساند تا در فرصت کوتاه باقیمانده به آغاز نیمفصل دوم این پیکارها نیمنگاهی به ردههای بالایی جدول هم داشته باشد.

آمنه محمودی سرمربی تیم فوتسال بانوان کاسپین قزوین در گفتوگو با خبرنگار فارس در قزوین با اشاره به پیروزی پرگل تیمش مقابل تیم پخش و پالایش نفت آبادان در هفته دهم و پایانی رقابتهای نیمفصل لیگ برتر فوتسال بانوان باشگاههای کشور اظهار کرد: در این دیدار شاگردانم به خوبی از امتیاز میزبانی استفاده کردند و با گل کردن موقعیتهای خود توانستند ضمن ارائه یک بازی خوب سه امتیاز این دیدار را به حساب اندوختههای خود واریز کنند.

وی با اشاره به اینکه بازیکنان تیم از نظر روحی با توجه به شکست هفته گذشته مقابل تیم شرکت ملی حفاری اهواز در شرایط خوبی نبودند، افزود: در این مدت با صحبتهایی که با شاگردانم داشتم از آنان خواستم تا تمام فکر و حواس خود را معطوف به دیدار مقابل نماینده آبادان کنند که البته آنان هم به خوبی با این مسئله کنار آمدند و موفق شدند پیروز از زمین بازی خارج شوند.

محمودی تصریح کرد: تیم فوتسال بانوان کاسپین قزوین در طول سالهای متوالی حضور خود در رقابتهای لیگ برتر فوتسال بانوان باشگاههای کشور با وجود مشکلات مالی همواره جزء سه تیم بالایی جدول ردهبندی این مسابقات بوده است.

وی اظهار امیدواری کرد که مسئولان در ادامه این فصل با حمایتهای خود از نظر روحی و روانی بتوانند انگیزه بازیکنان و کادر فنی تیم کاسپین را برای افتخارآفرینی در لیگ برتر مضاعف کنند.

گفتنی است؛ رقابتهای لیگ برتر فوتسال بانوان باشگاههای کشور با شرکت 11 تیم به صورت دورهای و رفت و برگشت برگزار میشود.

انتهای پیام/77004/غ30

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 24-09-1393, 12:08

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا
پوشک بزرگسال