به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 26 آذر 1397

برپایی ایستگاه‌های «همه واقف باشیم» در مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس در ساری، حجتالاسلام ستار علیزاده صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به نزدیکی هفته وقف، اظهار داشت: برنامههای مختلفی از سوی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران در شهرستانهای استان برگزار میشود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران از برپایی 34 ایستگاه «همه واقف باشیم» در شهرستانهای استان خبر داد و گفت: مصلاهای شهرستانها، معابر عمومی و اماکن مذهبی مکان برپایی ایستگاههای همه واقف باشیم است.

این مسئول از تولید و اطلاع رسانی بیش از 3 هزار خبر از سوی روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران خبر داد و بیان داشت: همایش یاوران وقف در شهرستانهای استان با حضور اصحاب وقف، بازاریان، پزشکان و... برگزار میشود.

علیزاده تصریح کرد: همایش استانی یاوران وقف به صورت استانی در شهرستان بابلسر با حضور اصحاب وقف و متولیان موقوفات برگزار میشود.

وی با اشاره به جلسه شورای حفظ حقوق بیت المال در 19 شهرستان استان با محوریت پیگیری حق و حقوق موقوفات برگزار شد، اظهار داشت: با برگزاری جلسه شورای حفظ حقوق بیتالمال مازندران در اداره کل اوقاف استان، حق و حقوق موقوفات در حال پیگیری و اثربخشی است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران از برگزاری 18 همایش بانوان واقف در مازندران خبر داد و گفت: روسای ادارات اوقاف در هفته وقف سخنران پیش از خطبههای نماز جمعه شهرهای مازندران هستند.

علیزاده به دیدار با استاندار مازندران به مناسبت هفته وقف خبر داد و ادامه داد: دیدار با ائمه جمعه، مسئولان استانی و شهرستانی از دیگر برنامههای اوقاف مازندران در هفته وقف سالجاری است.

وی خواستار پوشش خبری هرچه بیشتر برنامههای اوقاف مازندران در هفته وقف از سوی رسانهها شد و افزود: رسانهها و خبرنگاران یار و یاور اوقاف در ترویج فرهنگ وقف هستند.

علیزاده از نواخته شدن زنگ وقف در 19 مدرسه مازندران خبر داد و یادآور شد: این آیین با حضور فرمانداران، روسای ادارات آموزش و پرورش، اصحاب وقف و بقاع متبرکه، روسای ادارات اوقاف و امور خیریه شهرستانها و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی برگزار میشود.

انتهای پیام/86031/ح20

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 24-09-1393, 12:08

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی