به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 5 تیر 1398

آموزش و پرورش آماده استفاده از ظرفیت ۵۰ هزار طلبه است

به گزارش خبرگزاری فارس از قم به نقل از مرکز خبر حوزه، حجت الاسلام والمسلمین محیالدین بهرام محمدیان با تاکید بر لزوم ارتقای سطح همکاریهای حوزه و آموزش و پروش اظهار کرد: امیدواریم این ارتباط تقویت شود و حوزه علمیه به خصوص در حوزه علوم انسانی و اسلامی تولیدات جدید علمی داشته باشد و در اختیار ما قرار دهد تا ما به دانش آموزان آموزش دهیم.

وی با بیان اینکه دست نیاز آموزش و پرورش از مدتها قبل به سوی حوزه دراز است تصریح کرد: رهبری در سفر تاریخی خود به قم تاکید داشتند، حوزه باید بیشتر به فکر آموزش و پرورش باشد و خود را متناسب با نیازهای عظیمترین نهاد آموزشی کشور آماده کند.

معاون وزیر آموزش و پرورش با تاکید بر اینکه ظرفیتهای استفاده از حوزه را در آموزش و پروش فراهم کردهایم گفت: ستاد همکاریهای حوزه و آموزش و پرورش نیز فعال است و آمادگی داریم بیش از گذشته از ظرفیتهای حوزه استفاده کنیم.

محمدیان با اشاره به اینکه در زمینه برنامهریزی آموزشی ارتباط مطالعاتی با حوزه داریم اضافه کرد: امروز سطح ارتباط آموزش و پرورش با حوزه خوب و مناسب است و ما علاقمند به ارتقای روابط هستیم.

وی تصریح کرد: در حوزه باید نهادهای لازم برای کمک به آموزش و پروش و پاسخگویی به نیازهای به روز اجتماعی فعالتر شوند.

رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش با تاکید بر اینکه بستر ارتقای همکاری حوزه و آموزش و پرورش فراهم است تصریح کرد: اگر حوزه اکنون بتواند 50 هزار طلبه به ما معرفی کند که قادر به ارتباط با نسل جوان باشند، مدارس ما آماده همکاری هستند. همچنین ما آمادگی داریم از هزار نفر نویسنده حوزوی که آشنا به تدوین برنامههای درسی باشند، استفاده کنیم.

وی با اشاره به اینکه این آمادگی برای استفاده از صاحب نظران و فعالان حوزوی که در زمینه مشاوره تربیتی فعالیت دارند در آموزش و پرورش وجود دارد گفت: این مشاوران تربیتی باید علاوه بر اینکه به دانش حوزوی مجهز باشند، خدمات مشاور ای نیز ارائه دهند و ما اعلام میکنیم آموزش و پرورش به این خدمات نیازمند است.

انتهای پیام/2258/ل

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 24-09-1393, 12:08

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی