به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 28 اسفند 1397

۳۱ هزار فرصت شغلی متکی بر فضای مجازی برای جوانان پیش بینی شده است
81426004 6140935 31 هزار فرصت شغلی متکی بر فضای مجازی برای جوانان پیش بینی شده استبه گزارش ایرنا، ‘محمدرضا رستمی’ یکشنبه شب در نشست شورای جوانان چهارمحال و بختیاری در سالن شهید مردانی استانداری افزود: با ایجاد طرح توانمندسازی کسب و کار در فضای مجازی، فرصت اشتغال برای ۳۱ هزار نفر در کشور ایجاد می شود.


به گفته وی، در این طرح، از هر استان یکهزار نفر برای ایجاد ایده های کارآفرینی در فضای مجازی معرفی می شود.


وی گفت: طرح توانمندسازی کسب و کار فضای مجازی برای جوانان در همه استان ها اجرا می شود و این طرح شامل کسب و کار فضای مجازی، کسب و کارهای خویش فرما و کسب و کار دانش بنیان است.


دبیر کمیته فضای مجازی وزارت ورزش و جوانان افزود: شبکه های اجتماعی را باید از نگاه سلبی به سمت نگاه ایجابی سوق داد و ایجاد شبکه های داخلی از مهمترین اهداف بهره مندی جوانان از فضای مجازی داخلی است.


رستمی گفت: زندگی جوانان با توجه به گسترش فضای مجازی و شبکه های اجتماعی باید مورد توجه قرار گیرد و تاثیرات فضای مجازی را در زندگی جوانان رصد کرد.


معاون سیاسی امنیتی استاندار چهارمحال و بختیاری نیز گفت: فضای مجازی غیر قابل انکار است و باید به شبکه های اجتماعی نگاهی جامع و علمی داشت و آسیب ها و فرصت های آن را در نظر گرفت.


‘خدابخش مرادی’ افزود: طرح توانمندسازی جوانان در فضای کسب و کار به صورت پایلوت در این استان اجرا می شود.


مدیرکل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری گفت: این طرح می تواند در بازاریابی و بازارسازی برای ایده های جوانان نقش داشته باشد.


‘عبدالرحمان قاسمی’ افزود: این توانمندسازی می تواند ایده های جوانان را به سمت و سوی اقتصادی سوق دهد.


به گزارش ایرنا، در این نشست جمعی از مدیران و فرمانداران چهارمحال و بختیاری دیدگاه های خود را پیرامون شبکه های اجتماعی ارائه دادند.* سند ملی ‘سواد رسانه ای’ در کشور تدوین می شود


مشاور وزیر ورزش و جوانان از تدوین ‘سند ملی سواد رسانه ای’ با رویکرد شبکه های اجتماعی در کشور خبر داد.


‘محمدرضا رستمی’ در گفت وگو با ایرنا افزود: پیش نویس این سند اکنون تهیه شده و انتظار می رود در خردادماه سال ۹۴ سند ملی سواد رسانه ای ارائه شود.


به گفته وی، این سند ملی در کمیته تخصصی فضای مجازی وزارت ورزش و جوانان تهیه و تدوین می شود و سپس برای بررسی به ستاد ساماندهی فضای مجازی ارسال خواهد شد تا در شورای عالی جوانان به تصویب برسد.


به گفته وی، تاکید بر بهره مندی از واژگان فارسی در فضای مجازی به ویژه شبکه های اجتماعی تلفن همراه، یکی از مهمترین ویژگی های این سند خواهد بود.


مشاور وزیر ورزش و جوانان گفت: منافع ملی کشور ایجاب می کند از ابزار جمعی رسانه ای در جهت توسعه اهداف اجتماعی و اقتصادی کشور بهره گرفت.


رستمی، از ایجاد شبکه ملی جوانان در کشور خبر داد و گفت: مرحله آزمایشی این شبکه اجتماعی تا پایان امسال راه اندازی می شود و مرحله نهایی آن تا سه ماهه اول سال ۹۴ راه اندازی خواهد شد.


دبیر کمیته فضای مجازی وزارت ورزش و جوانان افزود: مقدمات راه اندازی شبکه اجتماعی جوانان انجام شده است و فرصت هایی در این شبکه طراحی شده که باعث می شود تعداد بسیار زیادی از جوانان به عضویت آن درآیند.


۶۸۶/۷۳۵۹انتهای پیام /*
ارتباط با سردبیر:

mail32 31 هزار فرصت شغلی متکی بر فضای مجازی برای جوانان پیش بینی شده است[email='<newsroom@irna.ir'] newsroom@irna.ir[/email]
contact 31 هزار فرصت شغلی متکی بر فضای مجازی برای جوانان پیش بینی شده است

تماس بی واسطه با مسئولین

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » پایگاه خبری امنیت فناوری اطلاعات

تاریخ : 23-09-1393, 20:37

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی