به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 30 مهر 1398

نشست نویسندگان و اصحاب فرهنگ و هنر شهرستان لامرد با وزیر ارشاد/ طرح عدالت فرهنگی اجرا می‌شود


به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، علی جنتی که به استان فارس سفر کرده است، روز شنبه در نشست با اصحاب فرهنگ و هنر شهرستان لامرد گفت: این طرح به مجلس ارائه شده و مورد قبول نمایندگان نیز قرار گرفته است.
 
وی درباره پیرامون نحوه اجرای این طرح اظهار کرد: طرح عدالت فرهنگی به این معنی است که امکانات فرهنگی را به طور وسیع و گسترده میان تمام مردم با اولویت بخشی به نقاط محروم توزیع کنیم.
                      
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ادامه داد: برای نمونه اکنون 300 شهر فاقد سینما وجود دارد و از این رو تلاش می‌کنیم برای رفع این کبود، سالن‌های 300 نفره در این شهرها ایجاد و آنها را به سیستم دیجیتال تجهیز کنیم.
 
جنتی افزود: تلاش می‌کنیم در آینده بودجه‌های پایتخت را به سمت نقاط محروم و شهرستان ها هدایت کنیم، اما از آنجا که ایران اسلامی کشوری بزرگ است، برای رسیدن به هدف با توجه به محدودیت در منابع و امکانات نیاز است که بخش خصوصی و اصحاب فرهنگ و هنر نیز وارد میدان شوند.
 
جنتی درباره تقویت بنیه اقتصادی اهالی هنر و فرهنگ نیز اظهار داشت: ضمن حمایت جدی از صندوق اعتباری هنرمندان و خبرنگاران تلاش داریم این صندوق را با مشارکت بخش خصوصی فعال‌تر کنیم.
 
وزیر ارشاد اسلامی وعده داد با مشارکت بخش خصوصی و واگذاری برنامه‌ها و فعالیت‌ها به اصحاب فرهنگ و هنر، بتوان شعار امسال مبنی بر «اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی» را محقق کرد.
 
جنتی با قدردانی از تلاش‌های بهزاد مریدی مدیرکل ارشاد فارس برای توسعه فرهنگی در این استان پهناور افزود: در راس امور فرهنگی این استان مدیر کلی قرار دارد که به توسعه فرهنگی بسیار اهمیت می‌دهد و با کمک هنرمندان درصد پیشرفت فارس است.
 
در این نشست نیز صاحبان فرهنگ و هنر لامرد با بیان بخشی از توانایی‌های هنری منطقه و برخی مشکلات پیش رو، از وزیر خواستار مساعدت بیشتر شدند.
 
به گفته فرماندار شهرستان لامرد، این شهرستان که در 456 کیلومتری جنوب شیراز قرار گرفته، دارای 11 کتابخانه عمومی و مشارکتی است؛ همچنین 6 پایگاه خبری و 9 پایگاه اینترنتی محلی به همراه برخی روزنامه‌های محلی و ملی فعال هستند.
 
نشست نویسندگان و اصحاب فرهنگ و هنر شهرستان لامرد با وزیر ارشاد/ طرح عدالت فرهنگی اجرا می‌شود
تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری کتاب ایران

تاریخ : 23-09-1393, 06:25

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|