به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 29 بهمن 1397

از سرگیری پروازهای باری اوربیتال ساینس

از سرگیری پروازهای باری اوربیتال ساینس

» سرویس: علمي و فناوري - علم و فناوري جهان

شرکت فضایی «اوربیتال ساینس» که اواخر ماه اکتبر موشک بدون سرنشین آنتارس آن پس از پرتاب منفجر شد، پروازهای باری خود به آژانش بینالمللی فضایی را اواخر سال 2015 از سر خواهد گرفت.

به گزارش سرویس علمی ایسنا، این شرکت در بیانیهای اعلام کرد تحت قراردادی با شرکت United Launch Alliance (یکی از شرکای شرکتهای لاکهید مارتین و بوئینگ) قرار است اواخر سال 2015 پرتاب فضاپیمای باری سیگنوس بر روی موشک «اطلس 5» از پایگاه کیپ کارناوال فلوریدا انجام شود.

همچنین قرار است پروازی از این دست سال 2016 و در صورت نیاز با موشک «اطلس 5» دوم انجام شود. ظرفیت پرتاب بالای موشک «اطلس 5» به سیگنوس امکان حمل 35 درصد بار بیشتر به ایستگاه بینالمللی را در مقایسه با «خدمات بازتجهیز تجاری» (CRS) دیگر در سال 2015 فراهم میکند.

شرکت اوربیتال ساینس همچنین اعلام کرد معرفی نوعی سیستم محرکه را برای موشک آنتارس سرعت میبخشد و انجام سه پرتاب باری دیگر را در سال 2016 با استفاده از این سامانه بهروزشده، در برنامه دارد. عملکرد موشک بهروزشده آنتارس به فضاپیمای سیگنوس در هر یک از ماموریتهایش امکان تحویلدادن بیش از 20 درصد محموله بیشتری را در مقایسه با طرحهای پیشین میدهد.

انتظار میرود نخستین سیستمهای محرکه اواسط سال 2015 در مرکز «تجهیزات پرواز والوپس» به مرحله نهایی مونتاژ برسند تا فرآیند یکپارچهکردن آنها با موشک آنتارس آغاز شود.

موشک آنتارس، 28 اکتبر پس از بلندشدن از مرکز «تجهیزات پرواز والوپس» ناسا واقع در شرق ویرجینیا منفجر شد. این ماموریت سومین پرواز باری شرکت اوربیتال ساینس به ایستگاه بینالمللی بود که تحت قراردادی 1.9 میلیارد دلاری انجام میشد.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 24-09-1393, 11:23

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی