به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 5 تیر 1398

فیلمنامه «جیمز باند» لو رفت

فیلمنامه «جیمز باند» لو رفت

» سرویس: فرهنگي و هنري - سينما و تئاتر

تهیهکنندگان قسمت جدید از سری فیلمهای «جیمز باند» از لو رفتن فیلمنامه اولیه این فیلم اکشن طی حمله سایبری به کمپانی سونی خبر دادند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، فیلمنامه اولیه بیست و چهارمین قسمت از سری فیلمهای «جیمز باند» پس از به سرقت رفتن از سوی هکرها منتشر شده است.

بنابر اعلام تهیهکنندگان فیلم «شبح»، فیلمنامه این فیلم در میان مواردی بوده است که در جریان حمله سایبری به کمپانی سونی توسط گروهی موسوم به "نگهبانان صلح" دزدیده شده است.

حمله سایبری به کمپانی سونی اقدامی تلافی جویانه برای ساخت فیلم «مصاحبه» با بازی «ست روگن» و «جیمز فرانکو» است که در آن دو خبرنگار مسئولیت ترور رهبر کره شمالی را بر عهده دارند، این در حالی است که مسئولان کشور کره شمالی این اتهام را رد کردند گرچه از این اقدام ابراز خوشنودی کردند.

در بیانیهای که در سایت 007 منتشر شد آمده است: تهیه کنندگان فیلم جیمر باند امروز صبح متوجه شدند که فیلمنامه اولیه فیلم «شبح» جدیدترین فیلم از سری جیمزباند توسط هکرها به سرقت رفته است.

در ادامه این بیانیه آمده است: فیلمنامه «شبح» جزو اطلاعات محرمانه کمپانی «متروگلدنمایر» است و در انگلستان و سراسر جهان تحت حمایت قانون کپی رایت است و نباید بخش و یا تمامی آن توسط کسی که نسخهای از آن را دریافت میکند، منشر و یا توزیع شود. کمپانی «متروگلدنمایر» تمامی اقدامات لازم در جهت احقاق حق خود در قبال سارقان فیلمنامه و استفادهکنندگان غیرقانونی از آن را انجام میدهد.

جدیدترین فیلم از مجموعه اکشن «جیمز باند» با نام «شبح» و با بازی «دنیل کریگ» برای چهارمینبار در نقش مامور 007 در سال 2015 اکران خود را آغاز میکند

کارگردانی قسمت جدید «جیمز باند» را همچون قسمت قبلی «سام مندز» برعهده دارد و علاوه بر «دنیل کریگ» بازیگرانی سرشناسی چون «کریستوف والتس»، «اندرو اسکات»، «لئا سیدو»، «مونیکا بلوچی» و «دیوید باتیستا» مقابل دوربین این فیلم خواهند رفت.

قسمت قبلی از این مجموعه فیلم در سال 2012 با عنوان «سقوط آسمانی» به کارگردانی «سام مندر» و با حضور «کریگ» مامور 007 و «خاویر باردم» در نقش منفی با فروش 1.1 میلیارد دلار در سطح جهان به پرفروشترین فیلم در این مجموعه بدل شد و همچنین اولین فیلم انگلیسی بود که در این کشور به فروشی بیش از 100 میلیون پوند دست یافت.

سری فیلمهای «جیمز باند» با فروشی جهانی بیش از پنج میلیارد دلار در جایگاه دوم سری فیلمهای ادامهدار بعد از مجموعه فیلمهای «هری پاتر» قرار دارد.

بیست و چهارمین قسمت از مجموعه فیلمهای اکشن «جیمز باند» از ششم نوامبر 2015 در انگلستان اکران میشود.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 24-09-1393, 11:17

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی