به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : یکشنبه ، 25 آذر 1397

طرح «قدم‌های آسمانی تا امام مهربانی» اجرا می‌شود

با حضور 200 هزار زائر پیاده

طرح «قدمهای آسمانی تا امام مهربانی» اجرا میشود

» سرویس: معارف و حقوق - دين و انديشه

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه از اجرای طرح میقات الرضا در شش استان منتهی به مشهد خبر داد و گفت: این برنامه به منظور ترویج فرهنگ رضوی اجرا خواهد شد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، حجتالاسلام والمسلمین احمد شرفخانی با بیان اینکه استانهای سمنان، خراسان رضوی، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، مازندران و گلستان مجری طرح «قدمهای آسمانی تا امام مهربانی» هستند، اظهار کرد: این طرح در چند سال گذشته در این شش استان اجرا شد و دی ماه امسال در استان سمنان به اجرا در میآید.

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه تصریح کرد: طرح قدمهای آسمانی تا امام مهربانی ویژه زائرانی که در ایام شهادت حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) پیاده به زیارت ثامن الائمه(ع) اقدام میکنند، امسال در شش استان و برای بیش از ۲۰۰ هزار نفر طراحی شده است.

وی با اشاره به اجرای طرح سوگواره بصیرت عاشورایی در دهه آخر ماه صفر، از اعزام دو هزار و ۲۰۰ روحانی در سراسر کشور به همین منظور خبر داد و گفت: این طرح در دهه اول ماه محرم در سه هزار و ۲۵۰ امامزاده و بقاع متبرکه اجرا شد.

شرفخانی از اجرای طرح جامع عمران و ساخت و ساز برای یک هزار و ۲۹۰ امامزاده و بقاع متبرکه کشور در سالجاری خبر داد و افزود: در چند سال اخیر طرح عمران و آبادانی برای سه هزار و ۷۰۰ امامزاده و بقاع متبرکه به اجرا درآمده است.

شرفخانی با اشاره به برنامه ریزی سخت افزاری و نرم افزاری در رویکرد فرهنگی به منظور ایجاد قطب فرهنگی از امامزادگان و بقاع متبرکه در کشور، گفت: در دو هزار و ۴۰۰ امامزاده و بقاع متبرکه زیرساختهای نرم افزاری شامل ایجاد مراکز قرآنی و فرهنگی در حال راه اندازی و فعالیت است.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 24-09-1393, 11:16

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی