به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 28 آذر 1397

برنامه ورزشی مناسب برای بیماران ام اس

برنامه ورزشی مناسب برای بیماران ام اس

» سرویس: ورزشي - علم ورزش

محققان برنامه ورزش برای بیماران ام اس طراحی کردهاند که به افزایش کیفیت زندگی آنها کمک میکند.

به گزارش ایسنا، خستگی، درد و سایر مشکلات بیماران ام اس باعث میشود که آنها ورزش را کنار بگذارند. با این حال برنامههای جدید ورزشی که برای این افراد طراحی شده به آنها کمک میکند تا فعال باشند.

محققان برنامه ورزشی 24 هفتهای برای این افراد طراحی کردند. این برنامه برای افرادی است که تا به حال فعالیت نداشتهاند. ابتدا این برنامه با فعالیت آرام شروع میشود و کمکم به جلسات ورزش طولانی-ر و شدیدتر می رسد.

ام اس به دلیل یک واکنش غیر طبیعی در سیستم ایمنی ایجاد میشود. این مشکل سیستم عصبی را مختل میکند. حدودا 2.3 میلیون نفر در دنیا از ام اس رنج میبرند. این بیماری با درد، خستگی و علائم درگیر همراه است. فعالیت فیزیکی میتواند مشکلات این افراد را تا حدودی کاهش دهد و اختلالات شناختی را کمتر کند.

محققان تلاش کردهاند تا برنامه ورزشی خانگی برای این افراد طراحی کنند تا تواناییهای آنها را بیشتر کنند. برنامه ورزشی طراحی شده به افزایش انگیزه برای ورزش در بیماران ام اس کمک میکند .

در این مطالعات، 30 زن که مبتلا به ام اس بودند مورد بررسی قرار گرفتند. به این افراد کمک شد تا برنامه ورزشی که برای آنها طراحی شده است را انجام دهند. این برنامه شامل ورزشهای هوازی و قدرتی میشود. هر سه هفته یک بار از این افراد درباره عادتهای آنها سوالاتی پرسیده شد. طبق نتایج این مطالعات این برنامه ورزشی برای بیماران ام اس بسیار مفید است. نتایج تحقیقات در مقالات مختلف منتشر شده است.

انتهای پیام

برچسب : ام اس
تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 24-09-1393, 11:13

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی