به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 5 تیر 1398

وعده هکرهای سونی: در انتظار هدیه کریسمس باشید

به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس به نقل از دبلیو سی وی بی، این هکرها با ارسال پستی در وب سایت خود اعلام کرده اند که " ما یک هدیه کریسمس آماده کرده ایم. این هدیه حجم بزرگی از داده ها خواهد بود و این جالب تر است. این هدیه باعث لذت بیشتر شما خواهد شد و سونی پیکچرز را در شرایط بدتری قرار خواهد داد.

اگر چه این پست بعد از چند ساعت پاک شد، اما بسیاری از سایت های خبری نسخه ای از آن را در اختیار دارند. این هکرها که عنوان حافظان صلح را برای خود انتخاب کردهاند، پیش از این هم حجم گستردهای از داده های شخصی بازیگران مشهور طرف قرارداد سونی و همین طور کارکنان و مدیران این شرکت را منتشر کرده بودند.

در حالی که هنوز به درستی مشخص نشده این اقدامات هکری توسط چه شخص یا اشخاصی صورت گرفته، اما برخی کارشناسان کره شمالی را در این زمینه مقصر می دانند. آنها میگویند شباهتهایی میان این حمله هکری و همین طور حمله هکری گسترده سال قبل به بانک های کره جنوبی وجود دارد.

قرار است در آستانه تعطیلات کریسمس فیلم تازه سونی به نام مصاحبه یا The Interview در سینماها اکران شود. بخش عمده ای از این فیلم به تسمخر رهبر کره شمالی می پردازد و انتظار می رود هکرها با اقدامات خود در آستانه کریسمس در تلاش برای جلب توجه افکار عمومی باشند.

انتهای پیام/آ

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 24-09-1393, 11:00

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی