به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 2 خرداد 1398

پرونده دیدار دوستانه تیم ملی با ازبکستان به جریان افتاد/ادامه مذاکرات با ازبک‌ها

به گزارش خبرگزای فارس، پس از اینکه فدراسیون فوتبال ایران درخواست قبلی ازبک‌ها برای بازی دوستانه در تاریخ 10 آذر را به خاطر برگزاری رقابت‌های لیگ نپذیرفت تا عملاً این دیدار کنسل شود، طی روزهای گذشته برخی سایت‌هایی که برنامه‌های بازی‌های تیم‌های ملی را اعلام می‌کنند از برگزاری دیدار دوستانه ایران و ازبکستان، در تاریخ 5 دی ماه خبر دادند.

 

بر همین اساس مهدی محمدنبی، دبیر کل فدراسیون فوتبال به فارس گفت: فدراسیون فوتبال کشورهای ازبکستان و زیمباوه در نامه‌ای اعلام آمادگی کرده بودند تا با تیم ملی بازی کنند. زیمباوه قرار بود در آفریقا با تیم ملی بازی کند که به خاطر هزینه‌های زیاد برگزاری این دیدار، با برگزاری آن موافقت نکردیم. در خصوص دیدار با ازبکستان نیز هنوز چیزی قطعی و نهایی نشده و هنوز برای برگزاری دیدار دوستانه با این کشور در حال مذاکره هستیم.

 

وی در مورد اینکه امکان بازی با این تیم قبل از جام ملت‌های آسیا وجود دارد، گفت: بعید می‌دانم به برگزاری این دیدار قبل از جام ملت‌های آسیا برسیم، اما به هر ترتیب مذاکرات را همچنان ادامه می‌دهیم. در هر صورت آن چیزی که من می‌دانم این است که هنوز برگزاری این بازی اوکی نشده و وضعیت برگزاری این دیدار هنوز مشخص نیست. ابتدا باید شرایط اردویی و مسابقاتی و اعزام تیم ملی به جام ملت‌های آسیا مشخص شود تا سپس بتوان در مورد برگزاری این دیدار و تاریخ احتمالی آن صحبت‌های نهایی را با طرف ازبک انجام داد.

انتهای پیام/ک

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 24-09-1393, 10:59

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی