به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 15 آذر 1399

طیاری: خوب تمرین می‌کنیم، اما شانس نداریم!/ خودمان را برای قهرمانی آماده کرده‌ایم

فرانک طیاری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره تمرینات تیمش برای مرحله پلی‌آف بسکتبال بانوان، گفت: تمرینات مطابق معمول برگزار می‌شود و ما تلاش می‌کنیم نقطه‌ ضعف‌ها را برطرف کرده تا بیشترین استفاده را از این مرحله ببریم. ما خودمان را برای قهرمانی آماده می‌کنیم. سال گذشته هم باید اول می‌شدیم، اما پنجم شدیم.

وی ادامه داد: سال قبل بهتر از هر سال کار کردیم اما شانس نداشتیم. امسال هم تلاش زیادی داشته‌ایم بازیکنان خوبی را هم جمع کرده‌ایم حالا باید ببینیم نتیجه چه می‌شود. تمرینات بدنسازی، تاکتیک‌ها و تمرینات تکنیکی هم خوب بوده، اما باز هم توپ گرد است و نمی‌توان پیش‌بینی کرد.

طیاری درباره اینکه تغییراتی در تیمش برای حضور در پلی‌آف داشته یا خیر، عنوان کرد: در هر مرحله اگر بتوان یار کمکی گرفت خوب است، اما ما با این تصور در لیگ شرکت کردیم که نمی‌خواهیم بازیکن خارجی جذب کنیم.

سرمربی تیم بسکتبال بانوان گاز تهران درباره اینکه از حریفانتان در این مرحله شناخت دارید یا خیر، عنوان کرد: ما 4 دی با مشهد بازی داریم. این تیم دور رفت تیم‌های قدرتمندی را شکست داده است. آمارهای بازی این تیم را مطالعه کرده‌ام. مشهد تیم تند و تیزی است.

انتهای پیام/د

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 24-09-1393, 10:59

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا
پوشک بزرگسال