به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 29 خرداد 1398

«قندون جهیزیه» به ساخت موسیقی رسید/ ابراز رضایت سعدی از همکاری با فرزند ملاقلی‌پور

«سعید سعدی» تهیهکننده فیلم سینمایی «قندون جهیزیه» در گفتوگو با خبرنگار سینمایی خبرگزاری فارس، درباره وضعیت این فیلم اظهار داشت: در حال حاضر «قندون جهیزیه» توسط میلاد عمرانلو در مرحله ساخت موسیقی قرار دارد.

وی افزود: با پایان موسیقی و مراحل میکس نهایی این فیلم تا پایان آذر ماه «قندون جهیزیه» آماده نمایش خواهد شد و نسخهای از این فیلم را برای حضور در جشنواره سیوسوم فیلم فجر تحویل دبیرخانه جشنواره خواهیم داد.

سعدی در خصوص همکاری با علی ملاقلیپور به عنوان فیلمساز اول گفت: من تا به حال با فیلم اولیهای زیادی کار کردم که این فیلم هم در همان راستا قرار دارد البته از همکاری با علی ملاقلیپور احساس رضایت میکنم و هنوز در این عرصه سرم به سنگ نخورده است.

تهیهکننده «قندون جهیزیه» تأکید کرد: با توجه به مضمون فیلم و موضوعی که علی ملاقلیپور انتخاب کرده فکر میکنم در اکران هم بتوانیم موفق باشیم اما باید تا زمان نمایش فیلم منتظر بمانیم.

بنا بر این گزارش، علی ملاقلیپور فرزند کارگردان فقید سینمایی ایران رسول ملاقلیپور است که در اولین تجربه سینمایی خود «قندون جهیزیه» را به تهیهکنندگی سعید سعدی مقابل دوربین برده است.

انتهای پیام/

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 24-09-1393, 10:58

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی