به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 27 اسفند 1397

این ورزش هزار تومان درآمد ندارد؛ عبدی: از شنیدن خصوصی‌سازی خنده‌ام می‌گیرد/رفتار ایمان مبعلی بچه‌گانه بود

کاپیتان تیم فوتبال راه آهن با تاکید بر اینکه هر کسی که به ورزش آمد به جای اینکه به او کمک کنند او را زمین زدند، گفت: وقتی حرف از خصوصی سازی می شود خنده اش می گیرد چون حمایت‌های لازم از این بخش صورت نمی‌گیرد.

به گزارش ایلنا، بهادر عبدی درخصوص کناره گیری حمید استیلی از باشگاه راه‌آهن و سرنوشت این باشگاه پس از این جدایی گفت: این گوشه‌ای از واقعیت‌های چند ماه گذشته ما است. ما واقعاً در این ماه‌ها زجر کشیدیم و سختی‌های زیادی را متحمل شدیم. بازیکنان جوان ما در این اواخر پول غذای خودشان و پدر و مادرشان را نداشتند که بدهند واقعاً هر جایی که حرف از خصوصی‌سازی می‌شود خنده‌ام می‌گیرد.

وی ادامه داد: هر کسی که به ورزش آمد به جای اینکه به او کمک کنند او را زمین زدند. در این ورزش هزار تومان هم درآمد وجود ندارد اما شما ببینید با همین حمید استیلی چه برخوردی شد. او به فوتبال ‌آمد و ۵ ماه بلاتکلیف بود و در پایان هم اعلام کردند که دیگر هزینه نکند. تعجب می‌کنم از شرکت بزرگ راه‌آهن که در این مدت حتی یک تماس تلفنی هم نگرفت و تشکر نکرد.

کاپیتان راه‌آهن تأکید کرد: بازیکنان تیم ما مردترین فوتبالیست‌های ایران هستند. آنها در این مدت یک هزار تومانی هم دریافت نکردند و وضعیت وحشتناکی داشتند. من خودم ۳۰، ۴۰ درصد از قرارداد سال گذشته‌ام را بخشیدم و با وجود پیشنهادهای زیادی که برخی بازیکنان داشتیم اما در راه‌آهن ماندیم. در حالی که تیم ما همچون یک تیم محلی شده بود و هیچ کسی به فکر تیم نیست.

عبدی تأکید کرد از ماندن در راه‌آهن پشیمان نیستیم زیرا این تیم را دوست داشتم. به خاطر شخص استیلی این سختی‌ها را تحمل کردیم. هر دو طرف هم نشان دادند که با تعصب کار خود را دنبال می‌کنند. دوست داشتم از رختکن تیم پس از بازی با نفت فیلمبرداری کنم تا شاید دل برخی‌ها بسوزد. ما با چند بازیکن راه‌آهن واقعاً از این اتفاقات به وجود آمده از فوتبال زده شدیم. احتمال زیادی دارد که کلاً بخواهیم خداحافظی کنیم.

وی در مورد اینکه وضعیت راه‌آهن چه خواهد شد گفت: فعلاً هیچکس این موضوع را نمی‌داند. ما آنقدر مرد هستیم که این چند روز را هم تحمل می‌کنیم تا تکلیف تیم مشخص شود، هر چند که چشمم آب نمی‌خورد اما امیدوارم هر چه زودتر وضعیتمان روشن شود. اگر این شرایط وجود داشته باشد شاید بیشترین خوشحالی را تیم‌های پایین جدولی داشته باشند زیرا با این شرایط یک تیم به لیگ پایین‌تر سقوط خواهد کرد.

عبدی در خصوص درگیری‌اش با ایمان مبعلی پس از بازی با نفت گفت: موضوع خاصی نبود. مبعلی بازیکن‌بزرگی در سال‌های گذشته بوده و تیم ما با این شرایط بحرانی مقاومت‌خوبی مقابل تیم صدرنشین نفت داشت. وقتی خودمان در بازی به برتری می‌رسیم رفتارهای بچه‌گانه انجام نمی‌دهیم و مردانه فکر می‌کنیم، اما پس از بازی این اتفاق نیفتاد. من منصوریان را دوست دارم و معتقدم بهترین مربی‌ایران است و امیدوارم تیمش قهرمان‌آسیا هم شود، اما متأسفانه بازیکنش حرکت چیپی انجام داد.

وی افزود: ما در بیرون از زمین باخته بودیم و مطمئناً اگر این اتفاقات در راه‌آهن نمی‌افتاد ما در زمین شکست نمی‌خوردیم. وقتی دیدم بازیکن نفت به جوانان ما بی‌احترامی می‌کند به عنوان کاپیتان تیم بر خود لازم دانستم که حمایت کنم.

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایلنا

تاریخ : 24-09-1393, 10:54

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی