به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 31 شهریور 1397

ریشه‌کنی پدیده زیر میزی با اجرای طرح تحول سلامت در کهگیلویه

سید عبدالحسین موسویانزاده در گفتوگو با خبرنگار فارس در کهگیلویه اجرای طرح تحول سلامت را گام مهمی در سلامت درمان عنوان و اظهار کرد: با اجرای این طرح تحولات خوبی در حوزه درمان شهرستان صورت گرفت.

مدیر مرکز بهداشت و درمان کهگیلویه اجرای فاز سوم این طرح را باعث ریشهکنی پدیده زیر میزی دانست و گفت: تا قبل از طرح تحول سلامت مطب پزشکان دهدشت بقالی شده بود و زیر میزی به کلی رایج بود.

موسویانزاده خاطر نشان کرد: عزم دولت و تلاش وزیر بهداشت در این عرصه کمک خوبی به حوزه درمان کرده و همچنان ادامه دارد.

وی اجرای سه فاز تحول سلامت را مورد اشاره قرار داد و تصریح کرد: در حوزه درمان بستههای متعددی شامل کاهش هزینههای پرداختی توسط مردم، تهیه تجهیزات پزشکی در درون بیمارستانهای دولتی و دانشگاهی و عدم ارجاع بیمار به خارج از بیمارستان بود.

موسویانزاده کاهش هزینههای بیماران صعبالعلاج، رایگان شدن زایمان طبیعی و کاهش جراحیهای سزارین و هتلینگ بیمارستان را از دیگر برنامههای این طرح برشمرد و اضافه کرد: علاوه بر این مشوقهای خوبی برای ماندگاری پزشکان فراهم شده است.

این مسئول راهاندازی 2 کلینیک تخصصی در راستای اجرای طرح سلامت در دهدشت را یادآور شد و عنوان کرد: تعداد پزشکان متخصص شهرستان به بیش از نیاز رسیده است.

وی با بیان اینکه تجهیزات مورد نیاز شهرستان در حوزه درمان تأمین شده و یا در حال انجام است از اجرای طرح تحول در حوزه بهداشت خبر داد و گفت: در این مرحله ارتقای خدمات بهداشتی در روستاها و مناطق حاشیهنشین صورت خواهد گرفت.

انتهای پیام/82016/و20

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 24-09-1393, 10:53

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی