به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 30 مهر 1398

نشست کمیته نهضت مطالعه مفید و انجمن‌های کتابخانه‌های عمومی لنجان

به گزارش خبرگزاری فارس از لنجان، محسن سجاد فرماندار لنجان صبح امروز در این نشست  اظهار کرد: ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی به عنوان سپری در مقابل هجمههای دشمنان نظام مقدس اسلامی میتواند زمینه گسترش فرهنگ مطالعه در جامعه را فراهم کند.

وی افزود: دین اسلام به کسب علم و مطالعه بسیار اهمیت داده لذا باید همه در این امر مهم تلاش کنند و به این نیاز روح انسان اهمیت خاصی داده شود.

فرماندار لنجان به بیانات رهبر معظم انقلاب در خصوص فرهنگ کتاب و کتابخوانی اشاره کرد و ادامه داد: کتاب باید وارد زندگی مردم شده و فرهنگ کتابخوانی در بین مردم نهادینه شود تا سرانه مطالعه در کشور افزایش یابد.

سجاد بیان کرد: فرهنگ کتابخوانی در کشور ما باید به سوی کیفیسازی حرکت کند چرا که اگر جامعه دچار فقر فرهنگی که نشأت گرفته از عدم فرهنگ کتابخوانی است شود، دچار تزلزل در زمینههای فرهنگ، سیاست و اقتصاد خواهیم شد.

به گزارش فارس، نشست کمیته نهضت مطالعه مفید و انجمنهای کتابخانههای عمومی شهرستان لنجان با حضور مدیرکل اداره کتابخانههای استان اصفهان، فرماندار، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، رئیس اداره کتابخانههای شهرستان لنجان و اعضای این کمیته برگزار شد.

انتهای پیام/2301/ل20

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 24-09-1393, 10:53

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|