به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 28 اسفند 1397

احداث 3 سیلوی غلات در بندر انزلی

به گزارش خبرگزاری فارس از بندر انزلی، سید علی نعیمی عصر امروز در جلسه بنادر و دریانوردی گیلان با تاکید بر یکپارچگی بنادر استان اظهار کرد: افزایش پسکرانههای بندر انزلی از راهبردهای اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان است.

وی به تخلیه و بارگیری کالای کانتینری در بندر انزلی اشاره کرد و افزود: با توجه به وضعیت نوع بازرگانی کالا در دریای خزر موضوع مذکور در بندر انزلی برنامهریزی شده است.

نعیمی از احداث پنج سیلو با سرمایهگذاری بخش خصوصی در بندر انزلی خبر داد و بیان کرد: ظرفیت هر کدام از سیلوها یکهزار و 500 تن است.

مدیرکل بنادر و دریانوردی گیلان با بیان اینکه سه سیلوی غلات در بندر انزلی در حال احداث است، تصریح کرد: سیلوهای مذکور هر کدام با ظرفیت یکهزار و 500 تن با هدف افزایش پذیرش کالای غله و ارائه خدمات مناسب به مشتریان احداث میشود.

وی بر ایجاد خط مسافری در بنادر آستارا، انزلی، نوشهر، فریدونکنار و امیرآباد تاکید کرد و گفت: ایجاد خط مسافری آستارا، انزلی، کیاشهر، چمخاله، نوشهر، فریدونکنار، امیرآباد، گز و ترکمن از اولویتهای مسافری در دریای خزر است.

نعیمی خواستار ایجاد خط بینالمللی انزلی ـ باکو شد و بیان کرد: ایجاد خط مسافری در صورت داشتن توجیه فنی و اقتصادی به دیگر بنادر حاشیه دریای خزر توسعه پیدا میکند.

مدیرکل بنادر و دریانوردی گیلان با اشاره به فعالیت بندر آستارا، خاطرنشان کرد: بندر آستارا در ایجاد بازارهای جدید کشورهای ترکیه، عراق، آذربایجان، ارمنستان و روسیه از طریق سه محور ترانزیت، صادرات و واردات تاثیرگذار است ضمن اینکه موجب افزایش ظرفیت و سهم ناوگان تجاری ایران در دریای خزر میشود.

وی صرفهجویی در هزینههای حمل و نقل خشکی بیش از 10 میلیارد تومان در سال و کاهش حوادث را از مزیتهای بندر آستارا خواند و یادآور شد: ایجاد صنایع جدید دریایی و بندری، ارزش افزوده و اشتغال مستقیم به تعداد 250 نفر و غیر مستقیم یکهزار نفر از جمله مزیتهای بندر آستارا است.

نعیمی با بیان اینکه بندر آستارا مرز خشکی و دریایی است، اظهار کرد: بندر آستارا از ویژگی منحصر بهفرد و ممتازی نسبت به دیگر مرزهای کشور برخوردار است.

انتهای پیام/84001/ش30

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 23-09-1393, 23:26

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی