به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 10 آذر 1399

اجرای طرح کسب و کار در پارک علم و فناوری گیلان

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، مجید متقیطلب امشب در جلسه پارک علم و فناوری گیلان با اشاره به اینکه افزایش ثروت در جامعه از طریق تشویق و ارتقای فرهنگ نوآوری و افزایش قدرت رقابت بین شرکتها و موسسهها از اهداف این پارک است اظهار کرد: پارک علم و فناوری گیلان توسط متخصصان حرفهای اداره میشود.

وی فعالیت شرکتها در پارک علم و فناوری گیلان را متکی به علم و دانش عنوان کرد و افزود: پارک علم و فناوری گیلان جریان دانش و فناوری را بین دانشگاهها، موسسههای تحقیقاتی و توسعهای، شرکتهای خصوصی و بازار به حرکت انداخته و مدیریت میکند.

متقیطلب با بیان اینکه پارک علم و فناوری گیلان رشد شرکتهای متکی بر نوآوری از طریق مراکز رشد و فرآیندهای حمایتی را تسهیل میکند، تصریح کرد: پارک مذکور به دنبال ایجاد فضاهای کاری با کیفیت بالا برای شرکتهای دانشبنیان است.

رئیس پارک علم و فناوری گیلان بر رشد و تکامل بنگاههای اقتصادی در مرکز رشد این پارک تاکید کرد و گفت: مرکز رشد ابزار توسعه اقتصادی محسوب میشود و شرکتهای نوپای کارآفرین را پرورانده و به بقای آنها کمک میکند.

وی با اشاره به رشد شرکتهای کارآفرین در پارک علم و فناوری گیلان، بیان کرد: ایجاد موسسههای موفق که بتوانند مراکز رشد را بدون اتکا و به صورت خودکفا ترک کنند از اهداف پارک علم و فناوری گیلان است.

متقیطلب معرفی و ارائه ایده جدید به بازار به صورت محصول، خدمت یا توسعه در یک سازمان و فرآیند را مهم خواند و یادآور شد: طرح کسب و کار در قالب سند برنامهریزی فعالیت بنگاهها برای دوره زمانی مشخص و ارائه رابطه عوامل کسب و کار با تامینکنندگان و ... در پارک علم و فناوری گیلان اجرایی شده است.

رئیس پارک علم و فناوری گیلان پایه فعالیت بنگاهها را پیشرفت و ارزیابی تغییرات طبق معیارهای ارائه شده دانست و خاطرنشان کرد: طرح کسب و کار شامل شرحی از شرکت، صنعت، محصول یا خدمات و همچنین پیشبینی بازار فروش، گروه مدیریت، موارد کلیدی عملیات، برآوردهای مالی و میزان بودجه مورد نیاز و هدف از هزینه آن است.

وی با تأکید بر «رشد یابنده» در شرکتهای دانشبنیان، اظهار کرد: «رشد یابنده» به کسب و کار یا شرکتهایی که در مرکز رشد قرار میگیرند و از طریق این مرکز به ثمر میرسند، اطلاق میشود.

انتهای پیام/84001/ذ30

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 23-09-1393, 23:26

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا
پوشک بزرگسال