به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 26 آبان 1397

مسابقات فوتبال نوجوانان بندرعباس زنده پخش می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، محمود رئیسی عصر امروز در نشستی خبری با بیان اینکه با توافقی که بین هیئت فوتبال بندرعباس و صدا و سیمای مرکز خلیجفارس انجام شد روز دوشنبه بیست و چهارم آذرماه از ساعت ١٤ دیدار نهایی فوتبال نوجوانان این شهرستان که بین تیمهای فانوس و آلومینیوم المهدی در ورزشگاه تختی برگزار خواهد شد به صورت زنده پخش میشود، افزود: از علاقمندان میخواهیم که در این روز به ورزشگاه تختی بیایند و به تشویق سرمایههای فوتبال شهرستان بپردازند.

دبیر هیئت فوتبال شهرستان بندرعباس در ادامه بیان کرد: دیدن این بازی به صورت رایگان است و به ٢٠ نفر از تماشاگران هم به قید قرعه جایزه اهدا خواهد شد.

رئیسی اظهار داشت: با توجه به قراردادی که با صدا و سیمای مرکز خلیجفارس داریم بازی فینال جوانان که در حال حاضر در مرحله نیمهنهایی است هم به صورت پخش زنده انجام میشود.

وی با بیان اینکه بازی فینال فوتسال نونهالان شهرستان هم زنده پخش میشود، بیان کرد: فوتبال شهرستان بندرعباس ظرفیت آن را دارد که در سطح استان و کشور حرف اول را بزند و این کار همت عالی میخواهد که امیدوارم مسئولان ورزش استان ما را در راه خدمت به فوتبالیستها تنها نگذارند.

رئیسی گفت: از زمانی که هیئت جدید فوتبال شهرستان بندرعباس روی کار آمده فرصتها را از دست نداده و حتی روزهای تعطیل هم کارکنان هیئت در محل دفتر هیئت مشغول به برنامهریزی و کار بودهاند تا گوشهای از عقبماندگی فوتبال شهرستان جبران شود.

انتهای پیام/88001/ش20/ظ1004

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 23-09-1393, 20:34

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی