به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 30 مهر 1398

نمایش آرش و استقلال قشم در قد و قامت مدعی

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، مرحله مقدماتی مسابقات بسکتبال لیگ برتر باشگاههای استان هرمزگان در گروه «الف» عصر دیروز و امروز در شهرستان میناب با حضور تیمهای استقلال قشم، مهرونی لافت، پیام مخابرات هرمزگان به میزبانی آرش کمانگیر میناب در مراسمی با حضور مراد زاده مسئول کمیته مسابقات، رئیس هیئت بسکتبال میناب و تیمهای شرکتکننده و تماشاگران دنبال شد.

در بازی نخست تیم استقلال قشم در یک بازی برتر 80 بر 40 از سد تیم مخابرات هرمزگان گذشت و در دیدار دوم دو تیم آرش کمانگیر و مهرونی لافت به مصاف هم رفتند در این بازی نزدیک دو تیم گام به گام پیش رفتند اما این تیم آرش بود که توانست 67 بر 61 نتیجه را به سود خود تمام کند.

همچنین در روز دوم این مسابقات که عصر امروز دنبال شد نیز پیام مخابرات و مهرونی لافت که در روز اول یک شکست در پرونده خود داشتند مقابل هم ایستادند.

مهرونی لافت از همان ابتدای بازی با پرتابهای زیر سبد به جمع کردن امتیازها پرداخت و توانست این بازی را با نتیجه 60 بر 32 به سود خود خاتمه دهد.

تیم استقلال قشم و آرش کمانگیر که در بازی نخست توانسته بودند هر کدام یک برد را برای خود رقم بزنند به مصاف هم رفتند.

آرش با حمایت هواداران خود با نمایش گذاشتن یک بازی تماشایی و پرتابهای راه دور حریف را در منگنه دفاعی قرار میداد و در پایان با نتیجه 86 بر 71 حریف قشمی خود را مغلوب کرد.

در آخرین روز این بازیها دو تیم قشمی، استقلال و مهرنونی در برابر هم صفآرایی کردند، هر دو تیم آماده بودند تا با برد به کارشان پایان بدهند اما در این میان این تیم استقلال بود که بهتر ظاهر شد و با هماهنگی بازیکنان خود توانست 72 بر 60 همشهری خود را مغلوب کند.

تیم آرش کمانگیر برای اثبات شایستگی خود در آخرین دیدار به مصاف تیم پیام مخابرات رفت و در یک بازی نه چندان سخت این تیم را با حساب 78 بر 62 از پیش رو برداشت تا با سه برد پیدرپی به عنوان تیم اول در گروه خود قرار گیرد و تیم استقلال قشم در جایگاه دوم و مهرونی لافت در رده سوم قرار گرفت.

انتهای پیام/88001/ش30

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 23-09-1393, 20:34

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|