به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 14 آذر 1399

دستگیری سارقان سیم مخابرات در فومن

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، فرهاد فلاح کریمی عصر امروز در جلسه انتظامی گیلان با اشاره به گزارش سرقت سیم مخابرات در شهرستان فومن اظهار کرد: کارآگاهان پلیس شناسایی و دستگیری سارقان سیم مخابرات در فومن را پیگیری کردند.

وی ادامه داد: ماموران پلیس آگاهی با تجمیع پروندهها و مستندات از سریالی بودن سرقتهای مذکور اطمینان پیدا کردند و هنگام رسیدگی به پرونده ماموران انتظامی به یک دستگاه پراید با دو سرنشین مشکوک شدند و خودرو را متوقف کردند.

فلاح کریمی به اظهارات ضد و نقیض سرنشینان خودروی مذکور اشاره کرد و افزود: ماموران انتظامی دو متهم را برای بررسی دقیقتر به پلیس آگاهی معرفی کردند.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی گیلان با بیان اینکه متهمان در تحقیقات فنی پلیس آگاهی فومن به هفت فقره سرقت سیم مخابرات اعتراف کردند، تصریح کرد: متهمان با تشکیل پرونده به دادسرای عمومی و انقلاب فومن معرفی و روانه زندان شدند.

وی سارقان مذکور را سابقهدار و معتاد به مواد مخدر خواند و بیان کرد: شهروندان در صورت مشاهده هر گونه جرم مشهود مراتب را به پلیس 110 و 130 اطلاع دهند تا اقدامهای پیشگیری و امنیتی انجام شود.

*شهروندان مراقب پیامک سرویسهای رایگان باشند

رئیس پلیس فتای گیلان نیز در جلسه مذکور بر آشنایی شهروندان با مخاطرات شبکههای اجتمامی مبتنی بر تلفن همراه تاکید کرد و گفت: کاربران شبکههای اجتماعی مبتنی بر موبایل در قبال سرویس رایگانی که از شرکتهای تولیدکننده نرمافزار پیامرسان موبایلی دریافت میکنند، قدری تأمل و تفکر داشته باشند.

به گفته ایرج محمدخانی، نرمافزار شبکههای اجتماعی مبتنی بر موبایل روزانه محرمانهترین اطلاعات میلیونها کاربر را در سرورهای خارج از کشور ذخیره کرده و در وقت مناسب به ارگانهای مختلف به فروش میرسانند.

وی با بیان اینکه بسیاری از سودجویان از گمنامی اینترنت برای رسیدن به اهداف شوم خود استفاده میکنند، تصریح کرد: سودجویان برای رسیدن به اهداف خود با طرح دوستی کاذب و سوء استفاده از طعمههای خود به شکار کودکان و نوجوانانی که دارای مشکل خانوادگی هستند، اقدام میکنند.

محمدخانی یادآور شد: شکارچیان آنلاین بهراحتی با مشاهده پروفایلهای کودکان و نوجوانان در شبکههای اجتماعی و بررسی اطلاعات آنها به اهداف خود میرسند.

انتهای پیام/84001/ش30

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 23-09-1393, 20:34

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا
پوشک بزرگسال