به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 29 خرداد 1398

روایتی از زندگی شهید علم‌الهدی بر پرده سینماها

روایتی از زندگی شهید علمالهدی بر پرده سینماها

» سرویس: فرهنگي و هنري - سينما و تئاتر

فیلم سینمایی «زیباتر از زندگی» از 26 آذر ماه در سینماها به نمایش درمیآید.

به گزارش ایسنا، فیلم سینمایی «زیباتر از زندگی» به کارگردانی انسیه شاهحسینی و تهیهکنندگی سعید سیدزاده، داستان زندگی شهید محمدحسین علمالهدی و رزمندگانی است که در عملیات نصر به کمک نیروهای مخلص ارتش، به یاری مردم روستاها در منطقه جنوب اهواز در دشت آزادگان میشتابند.

در این فیلم حامدکمیلی در نقش شهید «حسین علم الهدی » ظاهر شده است، محمود پاک نیت ،قربان نجفی، مهوش صبرکن، سیدجواد طاهری،سیایر نقشهای فیلم را بر عهده دارند

در این فیلم امیرکریمی به عنوان مدیرفیلمبرداری، محسن نامدار روزبهانی،محمود سمنآبادی گروه جلوههای میدانی،هادی اسلامی به عنوان جلوههای بصری ،علی نیکرفتار به عنوان عکاس از عوامل و دست اندرکاران این فیلم هستند.

فیلم «زیباتر از زندگی» در سی و یکمین جشنواره فیلم فجر منتخب دریافت سیمرغ در بخش سینمای دفاع مقدس شد و توانست سیمرغ بهترین جلوههای ویژه میدانی و نیز عنوان بهترین فیلم را در بخش نگاه ملی این جشنواره کسب کند.

در خلاصه داستان فیلم آمده است:با آغاز جنگ تحمیلی، سید حسین علم الهدی فرمانده سپاه هویزه به همراه نیروهای مردمی به کمک مردم روستاها میشتابند. علیرغم مخالفتها، نیروهای مخلص ارتش به کمک آنها میشتابند و در یک عملیات مشترک دوش به دوش هم بر دشمن حمله میکنند.

اکران عمومی فیلم سینمایی «زیباتر از زندگی» از 26 آذر در حالی در سینماهای تهران آغاز میشود که محسن صادقی مدیرعامل جبرائیل فیلم و پخش کننده فیلم «زیباتر از زندگی» از وضعیت نمایش این فیلم ابراز گلایه کرد و گفت: با وجود آنکه این فیلم یک فیلم ارزشی است و در حوزه دفاع مقدس ساخته شده است متاسفانه نهادها و سازمانها که باید از این فیلم حمایت کنند از فیلم حمایت نکردند.

وی ادامه داد: به تمامی فیلمسازان در حوزه دفاع مقدس پیشنهاد میکنم از ساخت فیلم ارزشی منصرف شوند زیرا این فیلمها در هنگام اکران در گلوگاه اکران دچار مشکل میشوند.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 23-09-1393, 18:49

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی