به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 12 آذر 1399

مراسم بزرگداشت شهیدان رحیمی برگزار می‌شود

مراسم بزرگداشت شهیدان رحیمی برگزار میشود

» سرویس: فرهنگ حماسه - حماسه

نماینده ولیفقیه در استان لرستان گفت: مردم‎داری، فضل، علم و تحصیلات علمی و محبوبیتی که شهیدان «فخرالدین» و «نورالدین» رحیمی در بین مردم لرستان داشتند بر کسی پوشیده نیست.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه لرستان، «هوشنگ بازوند»، استاندار لرستان در جلسه هماهنگی بزرگداشت شهیدان رحیمی افزود: شهیدان «سید نورالدین» و «سید فخرالدین» رحیمی در لرستان پایگاه انقلاب بودند و حقیقتاً جزو شناسنامه‎ها و هویت انقلاب در استان هستند. این دو شهید بزرگوار حق بزرگی بر گردن ما بهویژه استان لرستان دارند. از همین رو وظیفه ما ایجاب میکند که به نوعی این پرچمداران پایگاه انقلاب را به نسل‎های آینده معرفی کنیم.

وی ادامه داد: فرهنگ ایثار و شهادت سرمایه نظام و خمیر مایه این انقلاب بوده و در هر جایی که کشور با چالش مواجه شده با استفاده از این فرهنگ از چالش‎ها عبور کرده و این فرهنگ در هشت سال دفاع مقدس به خوبی خود را نشان داده است.

بازوند گفت: روحانیون پرچمدار فرهنگ ایثار و شهادت بودند و از برگزاری کنگره بزرگداشت شهیدان رحیمی بسیار خوب حمایت خواهیم کرد.

همچنین در ادامه این نشست حجت‎الاسلام والمسلمین سیداحمد میرعمادی، نماینده ولیفقیه در استان لرستان خاطرنشان کرد: شجاعت، دلاوری، قدرت خطابه و ویژگیهایی از این دست از شهیدان «فخرالدین» و «نورالدین» رحیمی زبان‎زد است. مردم‎داری، فضل، علم و تحصیلات علمی و محبوبیتی که این دو شهید بزرگوار در بین مردم لرستان بر کسی پوشیده نیست.

وی گفت: در استان لرستان برای بزرگداشت شخصیت‎های علمی، معنوی و شهدا قدم‎های خوبی برداشته شده و حتی برای بزرگداشت روحانیت نیز کنگره آیت‎الله بروجردی و کمالوند را برگزار کردهایم، اما نسبت به این دو شهیدان رحیمی آنگونه که باید کار نشده است.

حجتالاسلام میرعمادی با اشاره به این‎که خدمات و سیره این دو شهید در دوران انقلاب، تبعید و شکنجه و زندانی شدن و فعالیت آنها در مجلس شورای اسلامی باید برجسته شود، بیان کرد: باید این سرمایه‎ها را حفظ کنیم و در برگزاری این مراسم بزرگداشت که احتمالا اواخر بهمن ماه سال جاری با عنوان «فخر نور» برگزار شود از شخصیت‎های برجسته کشوری استفاده کنیم.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 23-09-1393, 18:46

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا
پوشک بزرگسال