به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 30 خرداد 1398

سرپرست ذوب آهن: همچنان به دنبال تیموریان هستیم/ برگزاری سه دیدار تدارکاتی در مالزی

سرپرست ذوب آهن: همچنان به دنبال تیموریان هستیم/ برگزاری سه دیدار تدارکاتی در مالزی

» سرویس: ورزشي - فوتبال، فوتسال

سرپرست تیم فوتبال ذوب آهن میگوید برای نیم فصل دوم برنامهای ویژه در نظر دارند و یک اردوی تدارکاتی را نیز در مالزی برگزار خواهند کرد.

علی شجاعی در گفتوگو با خبرنگار ورزشی ایسنا، در مورد آخرین برنامه تیم فوتبال ذوب آهن برای تعطیلات نیم فصل، اظهار کرد: تمرینات ذوب آهن تا دوم دی ماه تعطیل است و مجددا از دوم دی ماه تمرینات خود را تا دهم دی ماه پیگیری میکنیم. از دهم تا 22 دی ماه نیز اردویی را در مالزی برگزار میکنیم و در آن جلسه سه دیدار تدارکاتی انجام میدهیم و پس از آن به ایران باز میگردیم و تمرینات خود را ادامه میدهیم.

او اضافه کرد: برای نقل و انتقالات نیز چند بازیکن را مدنظر قرار دادهایم که آندرانیک تیموریان یکی از آنهاست. در این میان چند بازیکن خارجی را نیز مدنظر قرار دادهایم که دو بازیکن از کشورهای آرژانتین و آفریقای جنوبی هستند.

سرپرست تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان در مورد بازیکنانی که احتمالا از این تیم جدا میشوند نیز گفت: قصد از دست دادن هیچ کدام از بازیکنانمان را نداریم و در این میان باشگاه پیکان برای جذب مصطفی هاشمی وارد مذاکره جدی با ما شده است.

شجاعی همچنین به دیدار آخر ذوب آهن مقابل تراکتورسازی اشاره کرد و گفت: در برابر تراکتورسازی میتوانستیم حداقل به تساوی دست پیدا کنیم . حق ما در دیدار مقابل تراکتورسازی شکست نبود و با وجود ارائه یک بازی خوب، شکست خوردیم.

سرپرست تیم فوتبال خاطر نشان کرد: البته برای نیم فصل دوم برنامهریزی ویژهای داریم و تلاش میکنیم تا جایگاه خود را در جدول ردهبندی ارتقا دهیم.

او در بخش دیگری از صحبتهای خود به فهرست تیم ملی اشاره کرد و افزود: ما در ذوب آهن چند بازیکن را داشتیم که لیاقت پوشیدن پیراهن تیم ملی را داشتند. در این میان قاسم حدادی فر در آمادگی خوبی به سر میبرد و نمیدانم چرا به تیم ملی دعوت نشد.

شجاعی خاطر نشان کرد: البته مهدی رجب زاده و رشید مظاهری در کنار محسن مسلمان هم بازیکنانی بودند که میتوانستند به تیم ملی دعوت شوند.

سرپرست تیم فوتبال ذوب آهن با بیان این که دعوت بازیکنان به تیم ملی بسته به نظر سرمربیاش ، گفت: البته باید به نظر سرمربی تیم ملی احترام گذاشت و ما هم در این میان به نظر کارلوس کیروش احترام میگذاریم.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 23-09-1393, 18:45

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی