به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 28 آذر 1397

ایجاد بزرگترین موقوفه تجاری شمال کشور در گلستان

ایجاد بزرگترین موقوفه تجاری شمال کشور در گلستان

» سرویس: استان ها - گلستان

مدیرکل اوقاف و امور خیریه گلستان امروز (23 آذر) در آستانه هفته وقف در جمع خبرنگاران با اشاره به اهمیت وقف گفت: کسانی که وقف میکنند، به دنبال خودنمایی و ریا نیستند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، حجت الاسلام سیدرئوف سید نژاد با اشاره به اینکه وقف یک فرهنگ و امر دینی است که انبیاء برعهده مردم گذاشتند، تصریح کرد: رسالت انبیاء رساندن رسالتها و پیامهای الهی به مردم بود و امروز وظیفه اهالی رسانه نیز همین امر است.

وی ادامه داد: نیاز جامعه به وقف جدید و مسائل مبتلابه و نیاز مردم است و اهالی رسانه باید در راستای ایجاد وقف جدید و مسائل روز به مردم اطلاع رسانی کنند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه گلستان با بیان اینکه بیشترین موقوفات استان در رابطه با عزاداری امام حسین(علیهم السلام) است، اظهار کرد: وقف مسائل قرآنی، علم روز، مسائل هستهای و علوم پزشکی از موارد مورد نیاز جامعه است.

وی با اشاره به برنامههای هفته وقف در استان، گفت: برنامههای هفته وقف از روز شنبه (29 آذر) با شعار عمل امینانه به نیات واقفین و رفع نیازهای بشری آغاز و تا (5 دی) با شعار نهاد ممتاز دینی و فرهنگ قرآنی ادامه مییابد.

حجت الاسلام رئوف سیدنژاد خاطرنشان کرد: دیدار با روحانیون و ائمه جمعه و جماعات، دیدار با نمایندگان مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی، دیدار با مسئولان استانی و گزارش عملکرد یکساله اداره کل اوقاف، نشست صنفی با جوامع صنفی مختلف، گردهمایی و تجمع عزاداران رسول الله با شعار لبیک یا رسول الله، تجمع و گردهمایی عزاداران امام رضا(ع) در روز شهادت و اختتامیه سی و هفتمین دوره مسابقات استانی قرآن کریم از جمله برنامه های هفته وقف در استان است.

وی از برگزاری گردهمایی اصحاب رسانه و هنر و یاوران وقف در (25 آذر) خبر داد و افزود: این گردهمایی به همراه نمایشگاه کتابت جملاتی پیرامون وقف و آثار هنرمندان در امامزاده عبدالله گرگان برگزار میشود.

حجت الاسلام رئوف سیدنژاد با اشاره به کلنگ زنی چند پروژه در این هفته، افزود: ایجاد 365 هکتار باغ میوه در آزادشهر به نام موقوفه میرسعدالله ایلخانی و آغاز پروژه تجاری به مساحت دو هزار و 961 متر در خیابان چاله باغ در مدت 36 ماه به عنوان بزرگترین موقوفه تجاری شمال کشور با پیش بینی اعتبار یکصد میلیارد ریال از پروژه های آغازین در هفته وقف استان است.

وی از رونمایی ضریح امامزاده ابراهیم کوی اوزینه گرگان در پنجشنبه(27 آذر) و بهره برداری از ضریح امامزاده مجید کردکوی در هفته وقف خبر داد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه گلستان با اشاره به کاروان قدم های آسمانی تا امام مهربانی، گفت: اداره کل اوقاف و امورخیریه گلستان به زائران کاروانهای پیاده در شهرهای منتهی به مشهد مقدس در استان خدماتی همچون مواد غذایی بین راهی، زیارت عاشورا، صلوات شمار، کتابهای بین راهی و سجادههای مسافرتی توزیع کرده است.

وی همچنین افزود: اداره کل اوقاف و امورخیریه گلستان به منظور خدمات دهی به زائران امام رضا(علیهالسلام) پایگاهی را در امامزاده جلیل قوچان بر عهده گرفته است.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 23-09-1393, 18:41

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی