به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 30 خرداد 1398

افزایش ارتقاء کیفیت آموزشی با همکاری موسسات آموزشی امکان پذیر است

مدیرکل دفتر آموزش و پژوهش استانداری اردبیل:

افزایش ارتقاء کیفیت آموزشی با همکاری موسسات آموزشی امکان پذیر است

» سرویس: استان ها - اردبيل

مدیرکل دفتر آموزش و پژوهش استانداری اردبیل گفت: افزایش ارتقاء کیفیت آموزشی با همکاری موسسات آموزشی امکانپذیر است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، در اردبیل، «بهنام بشیرپور» مدیرکل دفتر آموزش و پژوهش استانداری در جلسه تعامل و بررسی مشکلات موسسات آموزشی با بیان اینکه برون سپاری آموزش هدف این اداره کل است، افزود: به جهت ارتقاء کیفیت آموزشی، برونسپاری امر آموزش و پژوهش را در برنامه کاری خود داریم.

وی تصریح کرد: اولویت کاری ما افزایش ارتقاء کیفیت آموزشی با همکاری موسسات آموزشی است و ما مصمم هستیم فقط نقش نظارتی داشته و این وظیفه خود را به نحو احسن انجام دهیم.

مدیرکل دفتر آموزش و پژوهش استانداری اردبیل با تأکید بر اینکه قصد داریم در راستای اجرای سیاستهای دولت در چابکسازی دستگاههای اداری سهمی داشته باشیم و در این راستا در نظر داریم امر آموزش را برونسپاری کنیم، گفت: دربارهی نحوهی واگذاری آموزش به موسسات خصوصی با ارزیابی عملکرد موسسات و امکانسنجی امکانات آنها تصمیم گرفته میشود.

بشیرپور افزود: برای تداوم آموزش و رشد منابع انسانی و بهسازی و ارتقاء سطح دانش آنها با تهیهی بانک اطلاعات اساتید از تجربیات و دانش مطلوب آنها بهره میبریم.

مدیرکل آموزش و پژوهش استانداری با تأکید بر اینکه یکی از ارکان توسعه، داناییمحوری است و این امر مگر با اهتمام به بالندگی پژوهشگران و فنآوران که باید آن را سرلوحه امر پژوهش قرار دهیم میسر نمیشود، ادامه داد: مهمترین عامل کسب خودکفایی توسعه علمی و تحقیقاتی و تشویق مخترعان و پژوهشگران است و برای برونرفت از تحریم موجود چارهای جز این نیست.

بشیرپور خاطرنشان شد: با توجه به تأکید استاندار به پژوهش، این ادارهکل از سال آتی همزمان با آموزش پرسنل دولت در پژوهش بسیار فعال خواهد بود و آموزش در فضای مجازی بدون حضور کارکنان از اهداف اصلی این ادارهکل است که در حال تدوین ساز و کارهای آن هستیم.

وی نیازسنجی منابع انسانی و دستگاههای اداری در محتوای آموزشی را خواستار شد و تدوین دورههای جدید را جزو برنامهی کاری این ادارهکل دانست.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 23-09-1393, 18:41

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی