به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 3 خرداد 1398

درباره سیاسی اتفاق جدیدی نیفتاده است/ سیاسی آزاد نشود باید هیأت مدیره وارد عمل شود

مهدی خواجهوند در گفتوگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره حضور امروز حسین کلانی و بهروز منتقمی در دادسرای شعبه 2 فرهنگ و رسانه گفت: آقایان منتقمی و کلانی امروز به دادسرا آمدند و توضیحاتی که باید میدادند را ارائه کردند و من هم به عنوان دوست این دو نفر در این جلسه آنها را همراهی کردم.

وی درباره جزئایت این جلسه ادامه داد: همانطور که میدانید از نظر قانونی منتشر کردن ریز جلسات منع قانونی دارد؛ اما اگر بخواهم به صورت کلی در این باره حرف بزنم باید بگویم که بحث درباره سفر به اسپانیا و حضور در باشگاه رئال مادرید بود.

خواجهوند اظهار داشت: در این جلسه برادر حمیدرضا سیاسی مدیرعامل باشگاه هم حضور داشت؛ اما درباره وضعیت مدیرعامل باشگاه باید بگویم که هیچ اتفاق جدیدی برای او نیفتاده و همه چیز مثل گذشته است.

سخنگوی باشگاه پرسپولیس درباره اینکه گفته میشود در صورت آزاد نشدن سیاسی و برای رفع مشکلات پرسپولیس برای این باشگاه سرپرست انتخاب خواهد شد، افزود: چنین چیزی فعلاً مطرح نشده و امیدوارم که مشکل سیاسی برطرف شود اما اگر چنین اتفاقی نیفتاد هیأت مدیره باید به این مسئله بیشتر ورود کند البته اگر همه اعضای هیأت مدیره دور هم جمع شوند حتماً تشکیل جلسه خواهیم داد.

انتهای پیام/آ

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 23-09-1393, 18:27

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی