به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 29 خرداد 1398

توسعه کهگیلویه و بویراحمد بدون توجه به پژوهشگران غیرممکن است

به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، فتاح محمدی عصر امروز به مناسبت آئین افتتاحیه نمایشگاه هفته پژوهش در محل دانشگاه آزاد اسلامی یاسوج، اظهار کرد: مسئولان برای برنامهریزی، آمار و اطلاعاتی نیاز دارند که پایه آنها پژوهش است.

معاون سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: اگر به بنیان دینی و اسلامی مراجعه کنیم، درمییابیم که بر اهمیت و ضرورت پژوهش بارها تأکید شده است و بزرگان گفتهاند اگر میخواهید کاری به درستی انجام شود بدون پژوهش و کارشناسی عقیم میماند.

محمدی با بیان روایت «اِنَّ الْحُسین مِصباحُ الْهُدی وَ سَفینَهُ الْنِّجاه» بیان کرد: ان العلم مصباح العقل که نشان دهنده اهمیت پژوهش است.

این مسئول ارشد استانی به بزرگی و عظمت کشور ایران و پیمودن پلههای علمی در حال حاضر اشاره کرد و متذکر شد: جوانان پژوهشگر بودند که نام ایران را در دنیا سربلند کردند و امروز همه ما را با نام یک کشور علمی و پژوهشگر میشناسند.

محمدی در ادامه حمایت از پژوهشگران و محققان را وظیفه همه دانست و تصریح کرد: در استانی مانند کهگیلویه و بویراحمد این حمایت بیش از همه جا لازم و ضروری به نظر میرسد و تا کار پژوهشی نکنیم، استان کهگیلویه و بویراحمد توسعه پیدا نمیکند.

وی یادآور شد: امیدواریم کهگیلویه و بویراحمد روزی براساس دادههای پژوهشی و تحقیقاتی ساخته شود؛ اینگونه است که نیازهای جامعه را میفهمیم و به ضرورتهای جامعه پی میبریم.

معاون سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در پایان با قدردانی از این حرکت دانشگاه آزاد اسلامی از مراکز آموزش عالی در این استان خواست تا بیش از هر چیز به تحقیق و پژوهش اهمیت دهند و پژوهشگران را در راه کمک به توسعه استان تنها نگذارند.

انتهای پیام/82020/ذ

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 23-09-1393, 18:21

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی