به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 12 آذر 1399

تخفیف تا 30 درصدی مواد غذایی در جشنواره یلدا

تخفیف تا 30 درصدی مواد غذایی در جشنواره یلدا

» سرویس: اقتصادي - صنعت، معدن، تجارت

جشنواره فروش و نمایشگاه عرضه مستقیم مواد غذایی، شوینده و بهداشتی ویژه شب یلدا، از امروز - 23 آذر - تا جمعه - 28 آذر - در ضلع جنوبی مصلی امام خمینی(ره) برپاست و در این جشنواره آجیل و مواد غذایی با تخفیف 10 تا 30 درصد به فروش می رسد.

به گزارش خبرنگار ایسنا، در این جشنواره که توسط اتحادیه بنکداران مواد غذایی برگزار شده است، مواد غذایی شامل برنج، روغن، حبوبات، کنسروجات، مواد شوینده و بهداشتی، آجیل، سوغات شهرستانها و میوههای زمستانی از جمله انار را عرضه میشود.

مرتضی یارمحمدی، عضو هیات مدیره اتحادیه بنکداران مواد غذایی در مراسم آغاز به کار این نمایشگاه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: این نمایشگاه و فروش ویژه از امروز تا بیست و هشتم آذر ماه برقرار است و 150 شرکت محصولات خود را دراین مکان عرضه می کنند.

وی در مورد قیمت محصولات گفت: بنا به میزان سود هر کالا، رقمی حدود 10 تا 30 درصد تخفیف نسبت به قیمت بازار برای اجناس درنظر گرفته شده است.

یارمحمدی همچنین درباره نحوه نظارت بر کیفیت کالاها در نمایشگاه توضیح داد: بازرسی اصناف بر کیفیتها نظارت می کند تا جنسی را که قیمت گذاری کرده ایم با همان کیفیت و قیمت به دست مردم برسد.

این عضو هیات مدیره اتحادیه بنکداران مواد غذایی با بیان اینکه امسال قیمت آجیل، خشکبار و میوه نسبت به سال گذشته 10 تا 20 درصد گرانتر است، گفت: اجناس نسبت به قیمتی که در بازار وجود دارد، در این جشنواره ارزانتر به مشتریان فروخته می شود.

وی در پاسخ به این که قرار بود برای رونق داشتن کسب و کار اصناف مرتبط به جای برگزاری نمایشگاه، تخفیفهای ویژهای را خود اصناف مرتبط در نظر بگیرند، گفت: قرار بود این اتفاق در سطح صنوف با ارائه مجوز انجام شود که بنا به دلایلی انجام نشد. حتی انتظار داشتیم که تولیدکنندگان به طور مستقیم در نمایشگاه حضور یابند ولی اکثرا واسطه ها دراین مراسم شرکت کردند.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 23-09-1393, 14:18

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا
پوشک بزرگسال