به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : یکشنبه ، 6 مهر 1399

امدادرسانی و اسکان اضطراری ۵۰۰ هزار نفر در مرز عراق/ درمان ۷۷۰۰ زائر حسینی در مرز

ناصر چرخ‌ساز در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان خبرگزاری فارس گفت: از تاریخ هفتم آذر تا امروز، بیش از 500 هزار نفر در مرز‌های مهران، چزابه و شلمچه امدادرسانی و اسکان اضطراری داده شده‌اند.

وی با تاکید بر این نکته که این خدمات در خاک ایران به زائران ارائه شده است گفت: 7700 زائر نیز به صورت سرپایی تحت درمان قرار گرفته‌اند.

به گفته معاون عملیات سازمان امداد و نجات هلال احمر، 80 زائر نیز به مراکز درمانی منتقل شده‌اند که 38 نفر آنها از مرز شلمچه، 24 نفر از مرز چزابه و 18 نفر از مرز مهران به مراکز درمانی منتقل شده‌اند.

چرخ ساز در مورد اسکان اضطراری و امدادرسانی در مرزها گفت: 371 هزار نفر در مرز شلمچه، 86 هزار نفر در مرز چزابه و 43 هزار نفر در مرز مهران امدادرسانی شده و به صورت اضطراری اسکان داده شده‌اند.

وی دلیل ارائه خدمات بیشتر در مرز شلمچه را کندی عبور و مرور زائران از این مرز عنوان کرد و گفت: هم اکنون رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر در حال بازدید از مرزهای مهران، شلمچه و چذابه است.

معاون سازمان امداد و نجات هلال احمر افزود: رئیس این سازمان تاکید کرده که از تمام امکانات و تجهیزات برای ارائه خدمت به زائران و تسهیل بازگشت‌ آنها به مرز استفاده شود.

انتهای پیام/

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 23-09-1393, 14:06

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا