به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 12 آذر 1399

کاهش ۵۰ درصدی بودجه برنامه‌های حمایت از خانواده از سوی دولت جای تأمل دارد

شهلا میرگلوبیات در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری فارس گفت: بودجه‌ای که از سوی دولت در حوزه زنان و خانواده پیشنهاد شده است در برخی موارد نیازمند بازبینی است به عنوان مثال کاهش 50 درصدی بودجه برنامه‌های حمایت از خانواده و فرزندان از جمله مواردی است که نیازمند بازنگری است.

وی ادامه داد: بودجه‌ای که برای بیمه زنان خانه‌دار نیز در نظر گرفته شده است همان بودجه‌ای است که در دولت قبل مصوب شده بود و تنها این بودجه به دلیل حذف نشدن ردیف بودجه بیمه زنان خانه‌ دار در بودجه لحاظ شده است.

این عضو فراکسیون زنان مجلس خاطرنشان کرد: رئیس فراکسیون زنان در نامه‌ای دوباره از معاونت امور زنان و خانواده درخواست کرده است تا گزارش عملکرد و هزینه‌ای خود را به صورت ریز در اختیار مجلس قرار دهد.

میرگلوبیات افزود: گزارشی که هم اکنون از سوی معاونت امور زنان برای ما ارسال شده است تنها یک صفحه شامل سرفصل‌ها است که در این حد را با جستجو در اینترنت هم می‌توان پیدا کرد.

وی تصریح کرد: در صورتی که گزارش مبسوطی از سوی معاونت امور زنان برای مجلس ارسال نشود مجلس می‌تواند دستور تحقیق و تفحص بدهد.

این عضو فراکسیون زنان ادامه داد: در بخشی از گزارش عملکرد معاونت امور زنان آمده است که بخشی از بودجه را در استان سیستان و بلوچستان هزینه کرده اند در صورتیکه یکی از اعضای فراکسیون زنان که حوزه انتخابیه ‌اش این استان است می‌گوید تغییری در امور زنان این استان ایجاد نشده است.

انتهای پیام/

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 23-09-1393, 14:06

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا
پوشک بزرگسال