به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 10 آذر 1399

ناظم‌الشریعه: هدف‌مان رکوردزنی نیست/ باید از دبیری ۳ امتیاز بگیریم

محمد ناظم‌الشریعه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد وضعیت تیمش در نیم‌فصل لیگ برتر اظهار داشت: دو سه روز تمرین را تعطیل کردیم و از پنجشنبه دوباره استارت زدیم و صبح و بعدازظهر تمرین کردیم. برای حضور در دیدارهای دور برگشت آماده‌ایم. البته رامین کریم‌نژاد کاپیتان تیم‌مان که مصدوم شده و جراحی هم کرده را به احتمال فراوان تا پایان فصل در اختیار نداریم.

وی در مورد دیدار با دبیری در هفته چهاردهم لیگ برتر تصریح کرد: در دور رفت با این تیم مساوی کردیم. این تیم آن زمان تازه از جام باشگاه‌ها بازگشته و خسته بود، ما هم تمرینات خوبی را پشت سر نگذاشته بودیم. حالا فکر می‌کنم یک بازی خوبی از کار درآید. ما به دنبال کسب حداکثر امتیاز از این بازی هستیم.

سرمربی تنها تیم بدون شکست لیگ برتر تاکید کرد: به دنبال این نیستیم که رکورد بزنیم و روند بی‌شکستی خود را ادامه دهیم بلکه به دنبال کسب نتیجه و انجام بازی‌های خوب هستیم. همه تیم‌هایی که با ما بازی کرده‌اند، نظرشان این بوده که حفاری تیم خوب و یکدستی است که بازی‌های خوبی هم ارائه می‌دهد.

سرمربی تیم فوتسال شرکت ملی حفاری در پاسخ به این سوال که در نیم‌فصل بازیکنی از جمع این تیم جدا یا اضافه شده است، گفت: با توجه به مصدومیت کریم‌نژاد به دنبال جایگزین بودیم، حالا اگر در روزهای باقی‌مانده بتوان این کار را انجام داد که خوب است. نیروهای ما خوبند اما مشکل این است که تعدادمان کم است و همین باعث شده به تیم فشار وارد شود. اگر هم نتوانستیم بازیکنی را اضافه کنیم با همین شرایط ادامه می‌دهیم.

انتهای پیام/

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 23-09-1393, 14:05

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا
پوشک بزرگسال