به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 10 آذر 1399

کاشانی: مدیرعامل پرسپولیس نمی‌شوم/ نمی‌دانم سیاسی می‌تواند به کارش در باشگاه ادامه دهد یا نه

جعفر کاشانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره آخرین وضعیت باشگاه پرسپولیس در روزهایی که مدیرعامل این باشگاه در بازداشت به سر می‌برد گفت: به هر حال حمیدرضا سیاسی از بازداشت بیرون می‌آید و سوءتفاهم‌‌ها هم برطرف می‌شود و هدف همه مسئولان این است که باشگاه بزرگی از تیم پرسپولیس ساخته شود.

وی در پاسخ به این سؤال که در صورت آزادی سیاسی آیا باز هم او می‌تواند به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس فعالیت کند یا نه، اظهار داشت: اینکه سیاسی می‌تواند به کارش در پرسپولیس ادامه دهد یا نه را من نمی‌دانم چون اینجا یک باشگاه دولتی است و همه چیز در آینده مشخص شد.

کاشانی درباره اینکه از او به عنوان مدیرعامل آینده پرسپولیس نام برده می‌شود، افزود: من مدیرعامل پرسپولیس نمی‌شوم و این مسئله را رد می‌کنم.

وی درباره حضور منتقمی و کلانی در دادسرا برای پاسخگویی به برخی مسائل مبهم پرونده سیاسی اظهار داشت: از این موضوع اطلاعی ندارم.

رئیس هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس درباره به تعویق افتادن پرداخت مطالبات مالی به بازیکنان این تیم و اینکه این مسئله باعث ناراحتی آنها شده اظهار داشت: از مسائل مالی من اطلاعی ندارم و منتقمی پیگیر این مسائل است. این را هم می گویم که من رئیس هیات مدیره پرسپولیس نیستم و برای خدمت دنبال عنوان نمی گردم!

کاشانی درباره جذب بازیکن هم گفت: وقتی همه شرایط درست شود بازیکن هم می‌گیریم اما امیدوارم شرایط به گونه‌ای شود که پرسپولیس خودش آکادمی داشته باشد و بازیکنان آکادمی خودش را در تیم بزرگسالان مورد استفاده قرار دهد.

وی در پایان در پاسخ به این سؤال که اگر این تعلل باعث شود بازیکنان مد نظر درخشان راهی تیم‌های دیگر شوند در آن صورت تکلیف چیست،‌ گفت: امیدوارم که بازیکنان مد نظر درخشان به تیم دیگری نروند!

انتهای پیام/ی

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 23-09-1393, 14:05

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا
پوشک بزرگسال